HomeNowości z rynku

The North Face powraca z bluzą Denali – ikoną stylu i symbolem niezawodności

Powraca prawdziwy symbol kultury outdoorowej spod znaku The North Face – bluza polarowa Denali. Kiedyś rewolucyjna, a dzisiaj już kultowa. Przeprojektowana i dostosowana do miejskich warunków, ale z tymi samymi rozwiązaniami technicznymi. Jej kontrastowe segmenty i odważny styl sprawiły, że jest najbardziej rozpoznawalną i lubianą kurtką polarową, jaka kiedykolwiek powstała.

Denali: ponadczasowy polar (fot. The North Face)

Zadebiutowała w 1988 roku jako polarowa podszewka dopinana do kurtki Mountain Jacket. To w niej pionierzy wspinaczki klasycznej Todd Skinner i Paul Piana po raz pierwszy zdobyli Salathé Wall w Yosemite. Wraz z upływem lat Denali całkowicie zrewolucjonizowała pojęcie polaru technicznego.

Tim Hamilton, dyrektor kreatywny marki, wyjaśnia:

Prawdopodobnie nie ma innego modelu, który oddawałby autentyczność kultury outdoorowej bardziej niż Denali. Ta bluza jest wręcz synonimem marki The North Face – przetrwała próbę czasu i stała się prawdziwą ikoną. Teraz przekazuje swój buntowniczy i pionierski charakter nowemu pokoleniu miejskich łowców przygód.

Denali: ponadczasowy polar (fot. The North Face)

Nowe bluzy Denali są dostępne na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach The North Face od 21 sierpnia. Aby być na bieżąco z nowościami marki, śledź profile The North Face na Facebooku i Instagramie.

Denali: ponadczasowy polar (fot. The North Face)

Informacja prasowa marki The North Face

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0