HomeRynek outdoor

SINGTEX® INDUSTRIAL CO., LTD.

Firma SINGTEX® Industry, założona w 1989 roku, jest jednym z wiodących dostawców ekologicznych, funkcjonalnych wyrobów włókienniczych na Tajwanie.

SINGTEX® INDUSTRIAL CO., LTD.

Główne produkty

Przędza, tkaniny funkcjonalne i przyjazne dla środowiska, przędza i tkaniny kawowe S.Café®, tkaniny funkcjonalne

Profil firmy

Firma SINGTEX® Industry, założona w 1989 roku, jest jednym z wiodących dostawców ekologicznych, funkcjonalnych wyrobów włókienniczych na Tajwanie. Posiadając kilka opatentowanych technologii, SINGTEX® zapewnia tkaninom odporność na wodę oraz oddychalność, która jest szeroko stosowana przez wiele znanych marek odzieży zewnętrznej. Elementem, który sprawia, że SINGTEX® jest wybitnym dostawcą jest przędza S.Café® SINGTEX® opracowana w 2008 roku. Przędza S.Café®, która jest produkowana z mielonej kawy i butelek z recyklingu, posiada funkcję kontroli zapachu.

Więcej: www.singtex.com

***

Major Products

Yarn, functional and environment-friendly fabrics, S.Café® coffee yarn and fabrics, functional textiles.

Company Profile

Founded in 1989, SINGTEX® Industry is one of the leading providers of eco-friendly functional textiles in Taiwan. Having several patented technology, SINGTEX® provides the fabrics with the ability of water repellency and breathability, which is widely used by many well-known outdoor brands. What makes SINGTEX® to become an outstanding provider, is the S.Café® yarn SINGTEX® developed in 2008. S.Café®, which is made from coffee grounds and recycled bottle, have the function of odor control.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0