HomeRynek outdoor

Koniec przestarzałych stereotypów! Zagraj w konkursie Salomona i pojedź do Machu Picchu

Bądź sobą, nie pozwól, by cokolwiek Cię ograniczało. Podążaj tam, gdzie poczujesz prawdziwą wolność! Masz dość schematów? Ogłaszamy październik miesiącem, w którym obalamy stereotypy. Jeśli dla Ciebie outdoor to również prawdziwa wolność, dołącz do nas! Obalaj stereotypy, przełamuj konwenanse i zgarniaj wyjątkowe nagrody. Do wygrania między innymi wyprawa do Machu Picchu wraz z osobą towarzyszącą.

Chcemy was zachęcić do odkrywania, poznawania nowych miejsc z marką, która będzie idealnym towarzyszem nawet najdziwniejszych wycieczek – Salomon, tak jak Ty, kocha wolność! Chcemy, by każdy wiedział, że „odmienne” postrzeganie świata jest ok! Tak właśnie postrzega ten świat Salomon. Zachęcamy do pokazywania swoich pomysłów na przełamywanie schematów! Pokażcie, jak przewrotnie można definiować, rozumieć codzienne sytuacje, które tylko na pozór są jednoznaczne. Przecież każdy z nas ma inną definicję udanego treningu, świetnie spędzonego czasu wolnego, najlepszej kolacji przy świecach!

Zero stereotypów i utartych sloganów:

  • „kobiety to słabsza płeć” – Absurd!
  • „open space tylko w korporacji” Nie ma szans
  • „męskie sprawy to tylko coś dla prawdziwych macho” To chyba jakieś żarty?
  • „prawdziwa kąpiel tylko w wannie” A dlaczego nie w jeziorze?
  • „dress code równa się koszula, garnitur, garsonka” Nie dla nas!

Nasza zabawa konkursowa opiera się na wybraniu z przygotowanej galerii jednego zdjęcia, do którego należy stworzyć przewrotny, hasłowy opis. Przykład? Widzisz na zdjęciu wspinającą się kobietę? Dla nas to np. metafora „pięcia się w górę po korporacyjnej drabinie sukcesu”, ale to oczywiście tylko jeden z wielu pomysłów, w jaki można by opisać takie zdjęcie. Cenimy kreatywność, nieszablonowe podejście i „wczucie” się w klimat przełamywania stereotypów, pokazywania, że coś co jest dla jednych oczywiste można rozumieć inaczej.

STEREOTYPY W OUTDOORZE TRACĄ NA ZNACZENIU

Czy zawsze SPA musi oznaczać kilka godzin spędzonych w saunie, na masażu czy na nakładaniu maseczki na twarz. A co powiecie na maseczkę błotną w środku lasu i relaksujące kąpiele w górskim potoku?

Czy bycie fit oznacza tylko zbilansowaną dietę i zdrowe przekąski? Tuż po przebudzeniu najlepiej szklanka letniej wody z cytryną. Potem zgodnie z obowiązującymi zasadami: chude mięso, pełnoziarnisty makaron, dużo warzyw, pożywna owsianka lub jaglanka na śniadanie, a z przekąsek garść orzechów lub chrupiąca marchewka… Ale ile można? A może tak aromatyczna kawa o poranku? Skoro jesteś cały dzień na szlaku i jedyny zestaw na jaki masz ochotę to: schłodzony radler, kiełbaska z ogniska, a na deser tabliczka czekolady tylko dla Ciebie. Oczywiście we wszystkim trzeba mieć umiar, ale są chwile, kiedy zdrowe przekąski nabierają innego znaczenia…

Panowie, czy tak zwane „męskie sprawy” są zarezerwowane tylko dla prawdziwych „macho”?

Czy męskie sprawy jakie przychodzą nam na myśl, to spotkania w pubie, wspólne oglądanie meczu z piwem w ręku, a może wielogodzinne majsterkowanie przy samochodzie. Odrzućmy to na bok. A może męskimi sprawami może być piwo w schronisku po całym dniu na szlaku, wspólne oglądanie filmów z ostatniego weekendu na trasach Enduro, szybka wymiana dętki czy wspólny biwak w ogrodzie z synem?

Open Space to pojęcie znane każdemu pracownikowi korporacji. I ten nieśmiertelny dress code, który kochają zwłaszcza panowie. Garnitur w 40 stopniowym upale to jest to! Open Space dla nas to otwarta przestrzeń na łonie natury, gdzie dress code uzależniony jest od pogody i tego jaka wyprawa Cię czeka.

Open Space w górach? Dokładnie tak, gdzie plecak i wygodne buty jako obowiązkowe elementy górskiego dress code’u? O to chodzi!

ZASADY NASZEGO KONKURSU

W terminie od 07/10 do 07/11 wybierz się do sklepu biorącego udział w promocji i dokonaj zakupu produktów marki Salomon za minimum 200 złotych. Zachowaj paragon i metki, które będą niezbędne do odbioru nagrody. Wypełnij formularz konkursowy, tworząc nieszablonowy, przełamujący stereotypy opis do wybranego zdjęcia, a następnie wyślij zgłoszenie i czekaj na informacje o nagrodzie. Codziennie do wygrania plecak Out Day o wartości 419zł, a w Wielkim Finale…wyprawa do Machu Picchu wraz z osobą towarzyszącą

Formularz konkursowy i zadanie konkursowe znajdziesz na:

Cokolwiek zaplanujesz, nie pozwól, by ktoś lub coś Cię ograniczało! Poczuj prawdziwą wolność i ciesz się nią na własnych warunkach!

Informacja prasowa Salomon

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0