HomePraca

Praca w E-Pamir: sprzedawca/doradca klienta

Krakowski sklep górski E-Pamir szuka pracownika/pracowniczki na stanowisko sprzedawcy/doradcy klienta. Udostępniamy ogłoszenie.

Interesuje Cię praca w młodym i dynamicznym zespole? Lubisz aktywny tryb życia i nowe wyzwania? Dołącz do zespołu E-Pamir!

Opis stanowiska:

  • sprzedaż i obsługa klientów w sklepie stacjonarnym zgodnie z naszymi standardami,
  • dbanie o ekspozycję, zmianę aranżacji i porządek w sklepie,
  • bieżąca obsługa sklepu.

 Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • biegła obsługa komputera i internetu (przeglądarka / pozyskiwanie informacji itp.),
  • uśmiech, dynamizm, chęci do działania i zaangażowanie w swoją pracę,
  • znajomość branży i sprzętu outdoorowgo,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • punktualność i odpowiedzialność,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • uprawianie turystyki/wspinaczki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (Umowa zlecenie na okres próbny / dla studenta),
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole z możliwościami rozwoju i awansu,
  • profesjonalne szkolenia produktowe (krajowe i zagraniczne), sprzedażowe, obsługi Klienta,
  • zniżki pracownicze,
  • bezpłatny dostęp do ściany wspinaczkowej w Krakowie.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: kontakt@e-pamir.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w E-Pamir Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Na dokumenty aplikacyjne czekamy do 31 maja 2020 r.

Informacja sklepu E-Pamir

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0