HomeImprezy outdoor

HAMMER sponsorem zawodów w zimowym pływaniu GWSC CUP 2020

Sportowe pływanie w zimnej, morskiej wodzie, wiatr, fale i rywalizacja na różnych dystansach – przed nami GDYNIA WINTER SWIMMING CUP 2020. Ekstremalne zawody dla początkujących oraz najlepszych zimowych pływaków świata odbędą się w Gdyni w dniach od 29 lutego do 1 marca. Wydarzenie wspiera marka HAMMER znana z telefonów i smartfonów o podwyższonej wytrzymałości.

Piotr Biankowski GWSC 2020 (fot. mat. prasowy)

Piotr Biankowski, pływak i organizator zawodów:

Na zawody do Gdyni przybędzie ok. 200 pływaków, w tym kilkanaścioro medalistów Mistrzostw Świata, które odbyły się na początku lutego w Bled na Słowenii. Z tego względu rywalizacja będzie zacięta, lecz ze względu na liczne kategorie wiekowe i duże wsparcie lokalnych firm oraz społeczności, nastawiamy się po prostu na dobrą zabawę i przyjemny czas. Cieszymy się też, że taka marka jak HAMMER wspiera nasze wydarzenie. Wytrzymałe telefony i ekstremalni pływacy doskonale do siebie pasują. Przecież żaden ze sportowców, a już w ogóle profesjonalista, nie może pozwolić sobie na korzystanie z przeciętnego sprzętu.

HAMMER dla najlepszej kobiety i najlepszego mężczyzny w wyścigu na 450 m w stylu dowolnym, przygotował nagrody w postaci modeli HAMMER Explorer. Marka wspiera Piotra Biankowskiego niemal od momentu pierwszych startów, czyli od 3 lat. Co więcej, HAMMER znany jest z zaangażowania w liczne wyzwania i zawody – był m.in. oficjalnym partnerem największego biegu z przeszkodami Runmageddon oraz sponsorem Mountainboardowych Mistrzostw Świata 2019. Od początku istnienia motywuje do działania, odwagi, a także do osiągania sukcesów i czerpania z życia pełnymi garściami, ma więc w genach przygodę.

HAMMER sponsorem GWSC 2020 (fot. mat. prasowy)

Zimowe pływanie to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportu w Polsce i na świecie. W ramach zbliżających się zawodów w polskim Bałtyku, pływacy będą startować w wodzie o temperaturze poniżej 5 st. C na różnych dystansach. Organizatorzy, czyli Piotr Biankowski wraz z zespołem, przygotowali zawody na dystansach od 25 do 450 metrów, a gdy dodamy do tego różne style pływackie, okazuje się, że łącznie będzie ponad 10 różnych kategorii. Zawody zostały objęte licencją federacji International Winter Swimming Association, międzynarodową organizacją zrzeszającą pływaków ekstremalnych z całego świata.

Podczas zawodów GDYNIA WINTER SWIMMING CUP 2020 prowadzona będzie zbiórka datków na budowę drugiego domu Ronalda McDonalda w Warszawie.

Program i więcej o zawodach na www.gwsc.pl a o marce HAMMER na www.hammeromania.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0