HomeRynek outdoor

Martes Sport: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

We wtorek 10. marca 2020 r. Prezydent Miasta Bielska-Białej wraz z Zarządem Grupy Kapitałowej Martes Sport, podjęli współpracę z przedsiębiorcami z Chin, mającą na celu wsparcie jednostek organizacyjnych miasta, takich jak szpitale, domy pomocy społecznej i służby miejskie, polegające na zaopatrzeniu ich w środki ułatwiające walkę z epidemią koronawirusa.

Martes Sport: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie (fot. Martes Sport)

Odzew z Dalekiego Wschodu, będący przejawem prawdziwej przyjaźni w dobie kryzysu, był natychmiastowy – Chińczycy postanowili przekazać Bielsku-Białej darowiznę w postaci 165 tysięcy sztuk maseczek sanitarnych i maseczek typu “N95”. Przesyłka jest już na pokładzie samolotu lecącego do Polski.

Martes Sport: prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie (fot. Martes Sport)

Trwające już działania spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem po stronie chińskiej, która mobilizuje swoje siły, by przyjść na pomoc bielszczanom. W związku z powyższym zachęcamy gorąco wszystkich do przedstawiania swoich pomysłów dotyczących możliwości rozwoju akcji czy przesyłania podziękowań w kierunku zaangażowanych obywateli Chin drogą mailową na adres przyjaciele@bielsko-biala.pl i przyjaciele@martessport.com.pl – Państwa wiadomości będą przekazywane bezpośrednio do naszych chińskich przyjaciół.

Jesteśmy przekonani, że – zaczynając od Bielska-Białej – otwarliśmy szlak pomocy dla całego naszego regionu, a być może także dla innych polskich miast.

O rozwoju akcji będziemy informować na bieżąco.

Informacja Martes Sport

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0