HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Epidemia koronawirusa torpeduje wszystkie wydarzenia publiczne. Co z Outdoor by ISPO? 

W Europie kontynentalnej odwołane są targi, wystawy, imprezy masowe. Nikt nie jest również w stanie określić, kiedy skończy się czas pandemii. Organizatorzy imprez zaplanowanych na późniejsze terminy starają się jednak nie podejmować pochopnych decyzji i mimo trudnej sytuacji być dobrej myśli w odniesieniu do przyszłości. Messe Muenchen GmbH, organizator letnich targów Outdoor by ISPO podaje do wiadomości, że na chwilę obecną przygotowania do targów OutDoor by ISPO (28.06-1.07.2020) oraz 2 powiązanych z nimi konferencji ISPO Digitize Summit (30.06.2020) oraz ISPO SDG Summit (29.06.2020) przebiegają normalnie i organizator zakłada, że targi będą mogły odbyć się w ustalonym terminie.

Oto najświeższe informacje od organizatora targów OutDoor by ISPO 2020:

Messe Muenchen GmbH nieustannie monitoruje wszelkie informacje na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa, stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Koch Institut i stosownych organów rządowych oraz pozostając w stałym kontakcie ze służbami epidemiologicznymi. Bezpieczeństwo i zdrowie wystawców, odwiedzających oraz pracowników targów pozostaje bowiem najwyższym priorytetem.

Organizator OutDoor by ISPO zapewnia, że jeśli tylko zaistnieją przesłanki, które zmuszą go do odwołania imprezy, wystawcy nie poniosą żadnych kosztów, wynikających z wcześniejszych zgłoszeń i potwierdzeń lokalizacji.

Zgodnie z podanymi informacjami targi OutDoor by ISPO 2020 mają się odbyć zatem zgodnie z planem w dniach 28. czerwca- 1. lipca 2020. W ciągu następnych 2 tygodni zgłoszeni wystawcy otrzymają propozycje lokalizacji stoisk, z prośbą o informację zwrotną drogą mailową lub telefonicznie.

OutDoor by ISPO prezentuje nowy, skierowany ku przyszłości model targów (fot. JP Danko / Stocksy United / Messe Muenchen)

Zgłoszenia na OutDoor by ISPO 2020 wciąż są jeszcze możliwe. Samo zgłoszenie jest niewiążącą dla wystawcy formą zapytania o wolną powierzchnię. Nie wiąże się zatem z żadnymi kosztami dla zgłaszających się przedsiębiorców. Zobowiązanie umowne z organizatorem targów Messe Muenchen GmbH wystawca podejmuje dopiero w momencie potwierdzenia przez niego zaproponowanej przez targi lokalizacji. Jednakże na mocy wyjątkowych regulacji związanych z zagrożeniem epidemiologicznym, w przypadku odwołania targów OutDoor by ISPO 2020, wystawca, który potwierdził lokalizację i tym samym swój udział w targach, zostanie zwolniony z dokonania wszystkich opłat wynikających z zawarcia umowy z organizatorem targów.

Na chwilę obecną nie została ustalona żadna konkretna data na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie odbywania się letnich targów. Sytuacja jest monitorowana na bieżąco, tak aby organizator był w stanie zapewnić wystawcom, odwiedzającym oraz pracownikom targów bezpieczną oraz udaną imprezę targową.

Organizator zapewnia również, że gdy tylko będzie dysponować nowymi informacjami, to możliwie jak najszybciej poda je do publicznej wiadomości.

Monachijski zespół targów zachęca również do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości ze swoimi przedstawicielami w poszczególnych krajach. W Polsce za targi ISPO MUNICH, OutDoor by ISPO, ISPO Digitize Summit oraz ISPO Shanghai/ Beijing odpowiada Joanna Biernacka-Goworek/ Pro Business Consulting.

Dane kontaktowe przedstawicielstwa:

Pro Business Consulting
ISPO Information Center Poland
Tel. +48 695744503 (Joanna Biernacka-Goworek)
Tel.+48 537884969 (Agata Białek)
e-mail: info@pro-business.eu 

Informacja prasowa Messe Muenchen

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0