HomeNowości z rynku

Blue Ice – nowa marka w dystrybucji Snap Outdoor

Francuska marka Blue Ice dołącza do marek dystrybuowanych przez Snap Outdoor. To plecaki oraz sprzęt dla wspinaczy i skiturowców, którzy żyją pasją i dążą do osiągnięcia maksimum. Oferta skierowana została do tych, których ciekawość kieruje ciągle w stronę nowych dróg. Dla projektantów ważny jest szacunek do gór i niepozostawianie w nich śladu działalności człowieka.

Blue Ice – nowa marka w dystrybucji Snap Outdoor (fot. Blue Ice / Snap Outdoor)

W kolekcji znajdują się ultralekkie i jednocześnie wytrzymałe plecaki do pokonywania dróg wielowyciągowych i zdobywania metrów w pionie na skiturach. Modele Dragonfly i Squirrel szczególnie ucieszą wspinaczy górskich. Warto również zwrócić uwagę na opracowany z górskimi przewodnikami model Warthog. Skiturowcy mogą wybierać między minimalistycznym Kume z typowo alpejskim zacięciem a Yagi. Jest on tak lekki, że można o nim prawie zapomnieć.

Blue Ice – nowa marka w dystrybucji Snap Outdoor (fot. Blue Ice / Snap Outdoor)

Jak Blue Ice, to i zimowa działalność. Częścią asortymentu są również czekany, odpowiadające różnym typom aktywności. Ultralekki i wytrzymały Hummingbird dla minimalistów, klasyczny Bluebird czy idealny do turystyki lodowcowej Blackbird. Warto wspomnieć także o uprzężach i modelu Choucas Light, który mieści się w dłoni i waży jedyne 84 gramy. Można założyć go bez zdejmowania fok. Nie bez powodu zdobył Industry Award 2017 na targach OutDoor.

Uprząż Choucas Light marki Blue Ice (fot. Blue Ice / Snap Outdoor)

Więcej informacji na temat marki Blue Ice znajdziecie na stronie Snap Outdoor.

Informacja prasowa Snap Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0