HomeRynek outdoor

Koronawirus: MM Sport i Keen pomagają ratownikom

Firma MM SPORT – dystrybutor marki KEEN w Polsce czynnie angażuje się w akcję i również pomaga. Przekaże 200 par butów polskim służbom medycznym, czyli osobom mającym bezpośredni kontakt z zakażonymi. Do osób, które często narażają swoje zdrowie i życie, trafią buty o łącznej wartości ponad 100 000 PLN. MM SPORT działa zgodnie z ideą „Razem możemy pomóc! Razem możemy więcej!”.

Wszyscy widzimy, że świat stoi w obliczu zagrożenia wirusem COVID-19 i związaną z nim pandemią. Zamykane są całe państwa. Jesteśmy świadkami tego, że świat, który znaliśmy do tej pory, zmienia się diametralnie. Obawa, zagrożenie, strach – to emocje, które towarzyszą każdemu z nas. Marka KEEN od początku swojego istnienia założyła, że pomoc najbardziej potrzebującym to istotna część jej działalności. Między innymi ze względu na to, firma MM SPORT zdecydowała się dystrybuować KEENa w Polsce i współpracuje z nim od 2004 roku.

MM SPORT z siedzibą w podkrakowskim Kryspinowie dzieli z marką KEEN wspólne idee, dlatego postanowiliśmy przekazać 200 par butów o wartości detalicznej ponad 100 000 zł – dla obsługi karetek pogotowia w naszym regonie. Chcemy tym samym okazać gest solidarności, wsparcia i szacunku dla osób, które narażają się, aby ratować zdrowie i życie ludzi z naszego regionu kraju. [O innych działaniach w MM Sport możecie dowiedzieć się z rozmowy z Maciejem Maciantowiczem – Koronakryzys: Maciej Maciantowicz – “działania partnerskie i solidarne są niezbędne”]

Zdecydowaliśmy się pomóc służbom medycznym w karetkach pogotowia, czyli osobom z pierwszej linii frontu walki z pandemią. Mamy świadomość, że ratownicy, pielęgniarki, lekarze i kierowcy karetek codziennie muszą zmagać się z trudami rosnącej fali zachorowań. Są najbardziej narażoną grupą społeczną, pracującą dla naszego wspólnego dobra. Jesteśmy przekonani, że to właśnie im para wygodnych butów KEEN przyda się najbardziej.

Pierwsza partia butów dotarła na miejsce w piątek, 27 marca. Liczymy, że w trudnej pracy obsługi karetek Krakowskie Pogotowie Ratunkowe sprawdzą się idealnie.

Już niebawem przekażemy kolejne partie butów KEEN.

Informacja prasowa MM Sport – Keen Polska

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0