HomeNowości z rynku

Slowtide – nowa marka w portfolio Forest Agency

Kalifornijska marka Slowtide wzbogaca portfolio Forest Agency. W ofercie Slowtide znajdziemy m.in. ręczniki turystyczne, ręczniki do jogi, koce oraz poncza – a wszystko to łączy ciekawy design, funkcjonalność oraz odpowiedzialność wobec środowiska. Produkty Slowtide wykonanesą w 100% z przetworzonych odpadów, głównie plastikowych butelek oraz bawełny pozyskiwanej w sposób zrównoważony.

Kalifornijska marka Slowtide wzbogaca portfolio Forest Agency (fot. mat. prasowy)

Współpraca trzech kalifornijskich przyjaciół, zainspirowanych wszelkimi sportami wodnymi, jak również zamiłowaniem do sztuki, natury i podróży, zaowocowała powstaniem marki, która przekazuje określony styl życia poprzez świadomie wykonane produkty. Slowtide współpracuje z artystami i fotografami, dostarczając unikalnych projektów do wszystkich swoich kategorii, przy zachowaniu ich najwyższej jakości. Marka jest nieustannie inspirowana podróżami i otaczającym światem. Od surfowania, przez biwakowanie lub jogę, Slowtide tworzy produkty wysokiej jakości, które są uniwersalne oraz przydatne w codziennych czynnościach.

Kalifornijska marka Slowtide wzbogaca portfolio Forest Agency (fot. mat. prasowy)

Firma Slowtide angażuje się w odpowiedzialną produkcję. Od wykorzystania zrównoważonych materiałów po szczegóły, takie jak rozmiar, waga, techniki tkania a nawet zawieszki i opakowania wielokrotnego użytku – marka stała się ekspertem od produktów w swoich kategoriach, aby zagwarantować swoim klientom najlepszy możliwy produkt. Finalnie, klienci Slowtide otrzymują produkt, w którym naprawdę się zakochają.

Więcej informacji na temat marki Slowtide znajdziecie na stronie www.slowtide.co 

Kalifornijska marka Slowtide wzbogaca portfolio Forest Agency (fot. mat. prasowy)

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0