HomePraca

Dołącz do ekipy Cumulus – oferta pracy

Ekipa Cumulus uwielbia każdy rodzaj outdoorowej aktywności – jazda na rowerze, wędrówki piesze, wspinaczka! Dlatego stale ulepszają swoje produkty tak, by były jeszcze bardziej lekkie i bardziej wytrzymałe. Do swojego zespołu poszukują osób podobnych do nich: które znają branżę i dążą do tego, żeby się stale rozwijać. Ze względu na dynamiczny rozwój na rynkach międzynarodowych, głównym wymogiem jest świetna znajomość angielskiego, a język francuski jest dodatkowym atutem. Dążą do tego, żeby być jak najbliżej klientów, więc ważna jest też komunikatywność i dokładność.

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • obsługa klientów detalicznych mailowa i telefoniczna,
  • wsparcie klientów w wyborze odpowiedniego produktu,
  • procesowanie zamówień detalicznych,
  • obsługa gwarancyjna,
  • ścisła współpraca z działem realizacji zamówień.

Nie jesteś z Gdyni? Możesz liczyć na pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania, podobno mieszkańcy Gdyni uważają, że to najlepsze miejsce do życia – warto to sprawdzić!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: office@cumulus.pl, podając w tytule wiadomości REKRUTACJA. CV oczywiście mile widziane.

W zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cumulus s.c. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informacja prasowa Cumulus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0