HomeRynek outdoor

Przemek Kossakowski nowym ambasadorem marki Jack Wolfskin

Dotąd podróżnik, dziennikarz i dokumentalista znany z przekraczania granic – tych dosłownych i tych wyznaczanych przez normy społeczne – od dziś w nowej roli. Przemek Kossakowski dołącza do grona ambasadorów marki Jack Wolfskin.

Przemek Kossakowski nowym ambasadorem marki Jack Wolfskin (fot. mat. prasowe)

Przemek Kossakowski zasłynął ostatnio jako prowadzący program Down the road, a jeszcze wcześniej –  tematycznych programów opowiadających o tym, co nieoczywiste, jak Inicjacja czy Wtajemniczenie.

Ostatnie jego działania odsłaniają jednak nieznaną stronę podróżnika. Przemek Kossakowski nawiązał właśnie stałą współpracę ze znaną oudoorową marką Jack Wolfskin i został jej ambasadorem. Relacja ta stała się możliwa dzięki wspólnie wyznawanym wartościom. Ciekawość świata i pasja podróżowania Kossakowskiego doskonale wpisują się w misję marki od ponad 20 lat dostarczającej specjalistyczną odzież i akcesoria podróżnicze przystosowane do każdych warunków pogodowych.

Dla obu dodatkowym punktem stycznym jest dbałość o środowisko naturalne. W tym roku Jack Wolfskin, nagradzany za innowacyjne rozwiązania z zakresu ekologicznych technologii, wprowadził koszulki w 40% wykonane z recyklingowanych butelek wyławianych u wybrzeży Hiszpanii. Jego nowego ambasadora, jako podróżnika, również cechuje troska o stan miejsc, które odwiedza i ogólną kondycję planety.

Sam Kossakowski o powodach nawiązania współpracy wypowiada się w ostatnim wywiadzie. Wśród barwnych historii okraszonych charakterystycznym poczuciem humoru, jako najważniejszy czynnik wskazuje jednak zupełnie inną kwestię:

Krótko mówiąc, korzystam z produktów marki Jack Wolfskin nie od dziś i dzięki temu mogę wejść we współpracę z pełnym przekonaniem co do jakości produktów, które będę firmował swoim nazwiskiem. Ja to po prostu sprawdziłem i dla mnie nie jest to tylko umowa biznesowa, ale logiczna kontynuacja i potwierdzenie stanu faktycznego.

Wobec tych faktów, wydaje się, że ruch Przemka Kossakowskiego nie powinien dziwić. Jego efektem jest pierwsza sesja z kolekcji wiosna/lato 2020. Zobaczcie sami:

Czym na dłuższą metę poskutkuje dołączenie do watahy – pokaże czas. Wydaje się jednak, że Wolfskin i Kossakowski to zgrana para, a współpraca może zaowocować serią ciekawych akcji. Czekamy z niecierpliwością!

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0