HomeNowości z rynku

Buty wspinaczkowe Ocun Nitro w ofercie Snap Outdoor

W ofercie SNAP Outdoor pojawiły się niedawno buty wspinaczkowe Ocun Nitro. Model ten stworzony został do podejmowania nawet najbardziej wymagających boulderowych wyzwań. Jego konstrukcja pozwala poczuć moc w trakcie pokonywania kolejnych trudności!

Buty wspinaczkowe Ocun Nitro. (fot. Ocun)

Buty Ocun Nitro spełnią oczekiwania prawdziwych zawodników, którzy potrzebują modelu o dużej asymetrii. Są mocno oblane gumą, dzięki czemu możliwe jest podhaczanie palców i wspinanie w przewieszeniu.

Zastosowana tu, mieszkanka gum CAT rubber 1.5 cechuje się wysoką przyczepnością oraz zwiększa tarcie generowane przez podeszwę. Charakteryzuje się optymalną twardością, która pozwala na osiągnięcie stabilności nawet na niewielkich stopniach. System 3-Force oferuje świetne trzymanie stopy oraz dystrybucję siły na palce. W ten sposób możliwe jest precyzyjne stawianie stopy oraz utrzymanie pełnej równowagi na najmniejszych stopniach.

Buty Ocun Nitro spełnią oczekiwania doświadczonych wspinaczy. (fot. Ocun)

Miękka śródpodeszwa 2D Fit Soft poprawia wydajność podczas wspinaczki, w której liczy się przede wszystkim dobre tarcie. Bezszwowa konstrukcja pięty przekłada się na wyższy komfort. Nitro spełnią swoje zadanie zarówno w skałach jak i podczas treningu na panelu. To także model, na który z pewnością mogą zdecydować się weganie.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0