HomeNowości z rynku

Ciele Athletics w Polsce – Everybody Run!

Jedna z najbardziej intrygujących marek w świecie biegowym ostatnich lat Ciele Athletics nareszcie dostępna w Polsce. Bogata oferta kolorystyczna w połączeniu z oryginalnym designem i jakością sprawiają, że produkty kanadyjskiej marki cieszą się ogromnym uznaniem wśród biegaczy oraz osób aktywnie spędzających czas.

Ciele Athletics w Polsce – Everybody Run! (fot. mat. prasowe)

 Naszym celem jest zachęcenie ludzi do ruchu oraz tworzenie społeczności poprzez przemyślany sprzęt i wyjątkowe doświadczenia

Takie podejście przyjęli założyciele marki Jeremy Bresnen i Mike Giles. Bresnen dodaje:

Mogę powiedzieć, że bieganie jest trochę jak jazda na deskorolce. Sklepy skateboardowe były miejscem spotkań i nawiązywania relacji. Chodziliśmy tam pogadać i dowiedzieć, co się dzieje. Z bieganiem jest bardzo podobnie. Ludzie spotykają się teraz przy sklepach jako punkt wyjścia do popołudniowego treningu. Poza tym jest to również sport indywidualny, podobnie jak jazda na deskorolce. Podoba nam się również to, że jest bardziej otwarty.

Stworzyliśmy czapki, które są czymś więcej niż tylko elementem ubioru z doskonałą oddychalnością. W rzeczywistości można je spakować, mają one odblaskowy materiał, a także solidny splot, zabawne style i kolory. To nasz sposób na podarowanie czegoś wyjątkowego, połączonego ze stylem życia. Mamy wielu wyjątkowych sportowców biegających w naszych czapkach, od ultramaratończyków po codziennych biegaczy na całym świecie. Do tej pory udało nam się zbudować pozytywną społeczność i to nas najbardziej inspiruje.

Ciele Athletics w Polsce – Everybody Run! (fot. mat. prasowe)

Marka przykłada również dużą wagę do zrównoważonego rozwoju:

Nieustannie poszukujemy rozwiązań w zakresie pakowania i wysyłki, które ograniczają ilość odpadów. Niezależnie od tego, czy chodzi o eliminację plastiku wykorzystywanego do metek, czy o dalsze badania nad biodegradowalnymi i nadającymi się do recyklingu torbami transportowymi, nie rezygnujemy z odpowiedzialności.

Jedno z haseł firmy brzmi: „Zaczęliśmy od góry, więc teraz musimy zejść w dół”. Dlatego na sezon SS21 marka Ciele Athletics przygotowała także ekologiczne koszulki, a w nadchodzących latach planuje zrównoważony rozwój również w pozostałych kategoriach.

Przedstawicielem Ciele Athletics w Polsce została firma Forest Agency, reprezentująca takie marki jak: Hydro Flask, Stance, Arcade i Slowtide.

Wszystkich zainteresowanych kolekcją biegową Ciele Athletics na sezon Spring/Summer 2021 zapraszamy do kontaktu:

Kontakt Forest Agency – Aga Piotrowska

  • info@forestagency.pl
  • +48 798 743 493
  • www.forestagency.pl

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0