HomeRynek outdoor

Tajwański projekt promocji eksportu wyrobów włókienniczych

Tajwańska Federacja Włókiennicza (TTF) została utworzona 25 listopada 1975 roku zgodnie z rządowymi wytycznymi i wsparciem, a także przy wykorzystaniu darowizn od samego przemysłu włókienniczego. Od samego początku głównym zadaniem TTF było wspieranie rządu w dwustronnych negocjacjach w sprawie kontyngentów na wyroby włókiennicze oraz zarządzanie kontyngentami na wywóz wyrobów włókienniczych. W ciągu ostatnich lat wprowadzono zmiany i modyfikacje w działaniach TTF, aby pomóc przemysłowi włókienniczemu w sprostaniu wyzwaniom związanym ze stale zmieniającym się środowiskiem gospodarczym i handlowym.

W ostatnich latach TTF miało na celu zapewnienie wszechstronnych usług, w tym promocji rynku, rozwoju przemysłu, analizy informacji rynkowych, zwiększenia zdolności projektowych, produkcji i poprawy zarządzania. Federacja będzie również nadal wspierać przemysł w rozwoju i modernizacji w kierunku przemysłu wymagającego większej wiedzy, zaawansowania technologicznego i komputeryzacji. Wraz z tym postępem tajwański przemysł włókienniczy zwiększy swoją konkurencyjność i zbuduje podstawy zrównoważonego rozwoju i wizerunku doskonałości w działaniu.

Taiwan Textile Federation – Tajwańska Federacja Włókiennicza

Tajwański przemysł włókienniczy słynie z integralnego łańcucha dostaw. Jako jeden z liderów w dziedzinie włókien chemicznych, Tajwan opracował różne funkcjonalne i przyjazne dla środowiska tekstylia, co spowodowało, że na światowym rynku uznawany jest za „centrum zaopatrzenia” przez głównych nabywców z całego świata.

W celu wsparcia przemysłu włókienniczego w radzeniu sobie z konkurencją w dobie globalizacji, Tajwańska Federacja Włókiennicza (TTF), na zlecenie Biura Handlu Zagranicznego, Ministerstwa Gospodarki, realizuje „Projekt promocji eksportu wyrobów włókienniczych” (TEPP) poprzez wybór dostawców tekstyliów premium i promowanie ich eksportu za pomocą środków dostępnych w ramach niniejszego projektu. Rok 2020 to pierwszy rok trzyletniego programu TEPP. Wspierając innowacje, zrównoważony rozwój i inteligencję tajwańskiego przemysłu włókienniczego, TTF utoruje Tajwanowi drogę do przekształcenia się w Dolinę Krzemową światowego przemysłu włókienniczego.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0