HomeRynek outdoor

Manaslu Outdoor zdobywa trzy Perły Rynku Kosmetycznego

Manaslu Outdoor, polski producent kremów dla aktywnych otrzymał trzy prestiżowe nagrody branży kosmetyków – Perły Rynku Kosmetycznego.

Złotą Perłę w kategorii „Kosmetyki dla aktywnych” dla kremu Extreme Outdoor SPF 50 (fot. Kamil Sobota)

Wśród wyróżnionych produktów znalazł się krem Extreme Outdoor SPF 50, który otrzymał aż dwie nagrody – Złotą Perłę w kategorii „Kosmetyki dla aktywnych” oraz Srebrną Perłę w kategorii „Innowacja Roku”. Z kolei inny krem Manaslu Outdoor –  City Outdoor SPF 30 został nagrodzony Srebrną Perłą w kategorii „Najbardziej perspektywiczny debiut roku”.

fot. Manaslu Outdoor

Założyciele Manaslu Outdoor, Dorota Tawkin i Kamil Sobota nie kryją dumy:

To ogromne wyróżnienie! Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni i znaleźliśmy się w gronie nagrodzonych – w końcu to jedno z największych i najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży kosmetycznej.

Dorota Tawkin dodaje:

Dzisiaj jestem szczególnie dumna z tego, że zaryzykowałam, że wiele nocy nie przespałam, że choć czasem brakowało sił, to szłam do przodu. Wiem, że mamy jeszcze wiele do zrobienia, ale dziś się zatrzymuję i cieszę tą chwilą.

Zespół Manaslu Outdoor odbiera nagrody – Perły Rynku Kosmetycznego 2020 (fot. Dorota Tawkin FB)

My cieszymy się również i z przyjemnością donosimy o sukcesach polskich przedstawicieli branży outdoor. Oby takich okazji było jak najwięcej. Manaslu Outdoor, gratulujemy!

Red.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0