HomeNowości z rynku

Marka Outventure dostępna w GO Sport

Outventure, marka produkująca odzież, obuwie i sprzęt turystyczny dołączyła do listy brandów znajdujących się w ofercie GO Sport. Sieć sklepów sportowych jest teraz jedynym miejscem, w którym pasjonaci outdoor’owych przygód znajdą produkty tej marki i tym samym zaopatrzą się w niezbędne do terenowych wypadów kurtki, spodnie, buty oraz akcesoria. Wszystko wykonane w oparciu o najlepsze światowe praktyki w dziedzinie sprzętu turystycznego. Komfortowe, funkcjonalne i zapewniające ochronę produkty, które umożliwią całkowite skupienie się na przeżywanej przygodzie oraz odkrywaniu nowych miejsc.

W dostępnej w GO Sport kolekcji znajdują się m.in. przeznaczone do outdooru kurtki, które wyposażono w technologię ADD DRY. Ucieszą one wszystkie osoby przygotowujące się na dłuższą, terenową wyprawę, na którą warto zabrać ubrania dopasowane do zmiennej pogody. System ADD DRY posiada membranę zapewniającą wodoodporność i oddychalność materiału, a także czyni go trwałym oraz łatwym w użyciu. Produkty wykonane z tego materiału zapewnią ochronę w każdych warunkach atmosferycznych. 

Kurtka Outventure (fot. GO Sport)

Outventure stosuje też wiele innych, zwiększających komfort technologii, takich jak ADD PROTECT, ADD LITE, ADD COOL czy ADD WARM. Ta ostatnia polega na użyciu ultralekkiego materiału izolacyjnego, wykonanego z technologicznego włókna, który utrzymuje ciepło ciała nawet przy bardzo niskich temperaturach. 

Szczególnie teraz, w sezonie jesiennym, kiedy w górach i lasach panuje wyjątkowy klimat, warto wybrać się na outdoor’ową wyprawę. Należy pamiętać jednak, że aura bywa zmienna i nawet słoneczny poranek może zmienić się w pochmurne, a nawet deszczowe popołudnie. Doskonałym zabezpieczeniem będzie odzież od Outventure, którą obejrzeć, przymierzyć oraz zakupić można od teraz w GO Sport jedynego dystrybutora produktów tej marki w Polsce! 

Informacja prasowa GO Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0