HomeNowości z rynku

The North Face: 50/50 Down 

The North Face przedstawia Summit Series L3 50/50 Down – kurtkę całkowicie zmieniającą dotychczasowe podejście do kwestii izolacji termicznej odzieży. Jej innowacyjna konstrukcja pozwala na sprawniejsze poruszanie się i lepszą wydajność w czasie wspinaczki przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi produktu oraz braku konieczności zdejmowania warstw odzieży.

The North Face: 50/50 Down (fot. TNF)

50/50 Down zaprojektowana została we współpracy z członkami teamu The North Face: Andresem Marinem, Hervém Barmassem i Davidem Göttlerem. Ich zaangażowanie pozwoliło stworzyć niezwykle oddychającą, puchową warstwę izolacyjną. W kurtce zastosowano serię poziomych komór wypełnionych puchem, pomiędzy którymi zachowane zostały odstępy. Umożliwia to sprawne odprowadzenie pary wodnej powstającej w czasie wysiłku fizycznego przy zachowaniu właściwości termicznych i wagi dopasowanych do intensywnej aktywności w ekstremalnych warunkach.

The North Face: 50/50 Down (fot. TNF)

Kurtka powstała z myślą o wysokogórskich przygodach. Ilość ciepła, jakie zapewnia, w stosunku do niskiej wagi oraz kompaktowości to zdecydowany atut, który doskonale sprawdzi się podczas długich dni spędzonych w ścianie.

Innowacyjność kurtki z kapturem L3 50/50 Down z linii Summit Series doceniona została podczas targów ISPO 2020, na których zdobyła ona nagrodę Produkt Roku.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0