HomeImprezy outdoor

Targi ISPO Munich 2021 jedynie w formacie online

W związku z niekorzystnym rozwojem sytuacji pandemicznej w całej Europie i licznymi obostrzeniami podróżnymi obowiązującymi aktualnie w wielu krajach, organizator targów ISPO Munich – Messe Muenchen GmbH – podjął decyzję o przeprowadzeniu najbliższych targów ISPO Munich 2021 wyłącznie w wersji wirtualnej – w formacie online.

fot. ISPO Munich

Targi stacjonarne ISPO Munich 2021 miały odbyć się w Monachium w terminie 31.01.-3.02.2021. 

Targi ISPO Munich Online 2021 odbędą się natomiast w terminie 1-5. lutego 2021 i potrwają 5 dni.

Wystawcy będą mieli możliwość uczestnictwa w targach ISPO Munich Online w ramach 3 dostępnych pakietów cyfrowych, opartych na prezentacji oferty firmy w tzw. DIGITAL BRAND ROOM, kontaktu z klientami w DIGITAL MEETING ROOMS oraz za pośrednictwem chatu. 

Zmiana formatu targów ISPO Munich na format online jest również wynikiem sugestii międzynarodowej branży sportowo-outdoorowej z niepokojem obserwującym piętrzące się obostrzenia podróżne w wielu regionach świata, a w ostatnim okresie dość znaczące dotykające również Europę.

Nowy format targów ISPO Munich umożliwi po raz pierwszy dotarcie do klienta ostatecznego.

Dla Prezesa Messe Muenchen GmbH, Klausa Dittricha, zmiana formatu targów ISPO Munich na cyfrowy jest właściwym krokiem w aktualnej sytuacji:

Zarówno nasi klienci jak i my jako organizator targów mamy wysokie wymagania odnośnie stopnia umiędzynarodowienia i  jakości targów ISPO Munich. W obecnych warunkach nie możemy spełnić tych oczekiwań. Dzięki ISPO Munich Online umożliwiamy wszystkim klientom na całym świecie udział w tym wydarzeniu niezależnie od obowiązujących restrykcji podróżnych. Jednocześnie możemy dzięki temu tworzyć narzędzia integrujące nowe grupy docelowe. Jestem przekonany, że w lutym odbędzie się wydarzenie, które zaproponuje branży cyfrową platformę na najwyższym poziomie.

ISPO Munich

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0