HomeRynek outdoorKonferencje

Snow Expo Road Show 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną targi „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy”, zaplanowane w dniach 11-12 grudnia 2020 r w BANIA COFERENCE CENTER niestety nie mogą się odbyć. Organizator nie rezygnuje jednak cyklu testów nart i desek na stokach narciarskich, które w tym sezonie planuje zorganizować nie, jak dotąd w trzech, a w trzynastu stacjach narciarskich w Polsce!

Czeka nas zatem 28 dni testowych, w naturalnych warunkach. ROAD SHOW wystartuje w Białce Tatrzańskiej w dniach 12-13 grudnia 2020 lub 9-10 stycznia 2021. Kolejne edycje odbędą się w terminach od 16 – 24 stycznia w Słotwiny Arena w Krynicy, Harenda Zakopane, Ski Suche, Rusiń-Ski Bukowina Tatrzańska i Jurgów Ski oraz w dniach od 1-21 lutego w Kasina Ski, Czarny Groń Rzyki, COS Szczyrk, Czarna Góra Resort, Zieleniec Ski Arena, Świeradów Ski&Sun, Skolnity Wisła. Szczegółowy harmonogram oraz lista kilkunastu producentów nart i desek, uczestniczących w projekcie, będzie wkrótce opublikowana na www.snowexpo.pl.

Snow Expo na śniegu – Kasina SKI, Kasina Wielka, Polska, 12.01.2019 r. (fot. Michał Szypliński / skifoto.pl)

„Zakładamy, że polskie stacje narciarskie będą otwarte w sezonie feryjnym, a działania outdoor będą jedynymi możliwymi do realizacji eventami. W końcu ruch na świeżym powietrzu wzmacnia odporność. Mam nadzieję, że ferie zimowe, podobnie, jak wakacje będą już spokojniejsze i dlatego chcemy się do nich jak najlepiej przygotować” – mówi Arkadiusz Walus.

I dodaje: „Na dzień dzisiejszy planujemy również zorganizowanie w dniach od 18 do 19 lutego targów B2B SNOW EXPO w nowym, pięciogwiazdkowym aparthotelu Crystal Mountain Resort w Wiśle, połączonych z testami branżowymi na stoku Skolnity Wisła. Testy będą się odbywać rano, a targi po południu, przez dwa dni. Hotel dysponuje pięknym i dużym centrum konferencyjnym, jesteśmy więc przekonani, że będzie to nasze miejsce na wiele kolejnych lat. Mamy nadzieję, że już nic nie zakłóci naszego kalendarza i spotkamy się wszyscy na śniegu”.

Informacja prasowa Snow Expo

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0