HomeNowości z rynku

“Warm Smarter” – Columbia przedstawia kolekcję jesień-zima 2020 i świętuje 10. rocznicę wprowadzenia na rynek technologii Omni-Heat

W sezonie jesień-zima 2020, Columbia Sportswear świętuje 10. rocznicę wprowadzenia na rynek rewolucyjnej technologii Omni-Heat, pozwalającej regulować temperaturę bez zwiększania objętości i wagi odzieży. Od momentu wprowadzenia Omni-Heat na rynek w 2010 roku, opatentowane przez firmę Columbia aluminiowe, odblaskowe kropki, które odbijają i zatrzymują ciepło wytwarzane przez ciało, sprawiły, że dla milionów ludzi na całym świecie niskie temperatury przestały być powodem, by rezygnować z aktywności outdoorowych. Równocześnie, Omni-Heat stała się najlepiej sprzedającą się technologią izolacji termicznej na świecie. Jest stosowana zarówno w odzieży, jak i butach oraz akcesoriach.

Technologia Omni-Heat marki Columbia (fot. Columbia)

Omni-Heat – jak to działa?

Omni-Heatjest jedną z niewielu technologii outdoorowych, którą widać. Można ją dotknąć i sprawdzić, jak jest wykonana: dzięki temu łatwiej uzmysłowić sobie sposób jej działania. Na Omni-Heat składa się szereg opatentowanych przez Columbię rozwiązań, ale kluczowym jestOmni-Heat Thermal Reflective 3D: podszewka posiadająca „matrycę” z aluminiowych kropek odbijających ciepło, dodatkowo wyposażona w małe „poduszki” z pionowo tkanych włókien. Włókna te, odsuwając podszewkę od ciała, tworzą termiczną warstwę między ciałem a podszewką, poprawiają odbijanie oraz ułatwiają cyrkulację i utrzymywanie ciepła wytwarzanego przez organizm na optymalnym poziomie 37°C.

Technologia Omni-Heat marki Columbia (fot. Columbia)

W połączeniu z innymi cenionymi technologiami Columbii, jak choćbyHeat-Seal, polegającą na zastąpieniu przeszyć przez laminowanie termiczne; wodoodporną, oddychającą technologią OutDry Extremeczy TurboDowniTurboDown Wave, łączącymi naturalny puch z certyfikatem RDS (Responsible Down Standard) z syntetyczną izolacją termiczną, technologia Omni-Heat zapewnia ochronę totalną nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.

Kolekcja jesień-zima 2020

Oprócz komfortu termicznego i wysokiej funkcjonalności, atutem kolekcji jesień-zima 2020 jest szeroka uniwersalność zastosowań, a także walory wizualne: eleganckie kroje, stonowane i wyraziste kolory, które pozwalają łączyć poszczególne elementy odzieży w atrakcyjny strój. Oto kilka kluczowych produktów z kolekcji:

Mountain Croo Long Down Jacket (fot. Columbia)

Delta Ridge™ Hybrid Fleece Full Zip (fot. Columbia)

Grand Trek Down Jacket (fot. Columbia)

Horizon Explorer Insulated Jacket (fot. Columbia)

Columbia Omni-Heat 3D Knit Crew II (fot. Columbia)

Hyper – Boreal Omni-Heat Tall (fot. Columbia)

Paninaro Omni-Heat (fot. Columbia)

Columbia Slopeside Village Omni-Heat HI (fot. Columbia)

Kolekcja jesień-zima 2020 jest dostępna w sklepach stacjonarnych: Columbia w Zakopanem, Alpin Sport, Taternik, Trekker Sport, Buty Jana, Street Style, Polstor oraz online: taternik-sklep.pl, sklep-columbia.pl, 8a.pl, answear.com, modivo.pl, fitanu.com, eobuwie.pl, butyjana.pl.

Artykuł sponsorowany

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0