HomeRynek outdoor

Fitanu.com otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny

Internetowy sklep z odzieżą, obuwiem i sprzętem sportowym Fitanu.com otworzył wczoraj swój pierwszy punkt stacjonarny. Sklep znajduje się w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach.

fot. Fitanu.com – profil FB

Na stronie sklepu czytamy:

Sklep FITANU jest sklepem premium, w którym osoby aktywne znajdą produkty najwyższej jakości, spełniające ich potrzeby i oczekiwania.

Fitanu.com jest częścią polskiej grupy kapitałowej Martes Sport, która posiada już ponad 360 dużych sklepów ogólnosportowych w Polsce i kilku innych krajach Europy. Niedawno pisaliśmy o kolejnych nowo otwartych sklepach Martesu – Pomimo pandemii Martes Sport otwiera kolejne sklepy w Polsce.

fot. Fitanu.com – profil FB

Jak widać grupa Martes Sport rozwija się w różnych kierunkach. Fitanu.com jest propozycją dla innego rodzaju klientów, inne są również marki, które tutaj znajdziemy. Obok typowo sportowych marek (adidas, Reebok, Nike, Puma), w ofercie sklepu znajduje się wielu typowo outdoorowych producentów m.in.:

  • The North Face,
  • Jack Wolfskin,
  • Salomon,
  • Helly Hansen,
  • Brubeck,
  • Columbia,
  • Craft.

Niedługo w ofercie Fitanu.com pojawi się również marka Berghaus.

fot. Fitanu.com – profil FB

O komentarz i uchylenie rąbka tajemnicy odnośnie dalszego rozwoju Fitanu.com porosiliśmy Dominikę Lasoń, która jest odpowiedzialna za cały projekt od strony koordynacji sklepów stacjonarnych:

Po dwóch latach sprzedaży w kanale on-line Fitanu.com przenosi swoje doświadczenia do punktów stacjonarnych w największych miastach w Polsce, a w przyszłości również poza jej granicami. Chcemy uzupełnić segment sportowych sklepów premium i dlatego 28 listopada 2020 r. otworzyliśmy pierwszy sklep w Silesia City Center w Katowicach. Kolejne sklepy powstaną w I kwartale 2021 r.

Połączenie sprzedaży tradycyjnej i internetowej pozwoli nam na dotarcie do jeszcze szerszego grona klientów oraz na sprostanie ich oczekiwaniom. Dzięki tradycyjnej formie sklepu klient nie traci kontaktu z produktem, może dokonać oceny tu i teraz oraz zdecydować o ostatecznej formie zakupu na miejscu lub z dostawą do domu w trybie on-line.

fot. Fitanu.com – profil FB

Michał Gurgul
źródło: Fitanu.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0