HomeNowości z rynku

Team Kit – wyłącznie kobieca kolekcja freeridowa marki The North Face

Powitajcie Team Kit, nową freeridową linię od The North Face, stworzoną przez kobiety dla kobiet. Tym razem marka czerpie inspirację od pięciu najlepszych snowboardzistek backcountry, które mają odwagę realizować się, podążając własną drogą.

fot. materiały prasowe TNF

Do współpracy nad kolekcją zaproszone zostały Jess Kimura, Leanne Pelosi, Mary Rand, Amanda Hankison oraz Marion Haerty z teamu The North Face. To dzięki ich umiejętnościom i pasji do sportu powstały prawdziwie freestylowe sety, które są nie tylko niezwykle stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne.

Freeridowy look w połączeniu z dopasowanym do kobiecej sylwetki krojem zapewni wyjątkową przyjemność z jazdy podczas dni spędzonych na śniegu. Dodatkowe wzmocnienia na łokciach, wywietrzniki, zdejmowany pas śnieżny oraz regulowane szelki pozwolą jeszcze lepiej dostosować strój do indywidualnych potrzeb w trakcie aktywności. Team Kit to także wyróżniające się, iście energetyzujące kolory: purpurowy, pomarańczowy i niebieski.

fot. materiały prasowe TNF

Premierze kolekcji towarzyszy film, w którym zobaczymy freeriderki w środowisku, które pozwala im złapać oddech. FACETS to opowieść o tym, że będąc częścią społeczności, stajemy się jeszcze silniejsi.

Kolekcja dostępna jest online i w wybranych sklepach oraz u dystrybutorów.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0