HomeImprezy outdoor

ISPO Award 2021 Gold Winners. Running & Fitness

Prezentujemy produkty odznaczone wyróżnieniem ISPO Award 2021 Gold Winners w segmencie Running & Fitness.

***

Product of the year – najlepszy z najlepszych w segmencie Running & Fitness

W tym segmencie przyznano w tym roku dwa najwyższe wyróżnienia.

On Cyclon

On Cyclon (fot. ISPO Munich)

Nowoczesna technologia na najwyższym poziomie i niska waga 200 g to atuty tego modelu marki On, jednak nie jedyne. To chyba pierwszy but, którego nie można kupić w całości. Zamiast tego wykupuje się abonament (29,95 Euro miesięcznie) i używa butów tak długo, jak tylko nadają się do użytku. Później zamiast wyrzucać, buty oddajemy do recyklingu (but składa się z materiałów produkowanych niemal wyłącznie z fasolek rącznika pospolitego) i dostajemy nową parę. Przyszłość? Zobaczymy.

Produkt otrzymał dodatkowo wyróżnienie Sustainability Achievement.

VAHA

VAHA (fot. ISPO Munich)

Smartfony, smartwatch’e, smartlustra? Właśnie tak! Firma VAHA stworzyła produkt dla miłośników fitnessu i treningów w domowym zaciszu. Lustro oferuje wiele zapisanych planów treningowych z różnych dziedzin (od kardio po taniec), a także treningi z trenerem osobistym za pomocą połączeń video.

Gold Winners

adidas TERREX AGRAVIC ULTRA

adidas TERREX AGRAVIC ULTRA (fot. ISPO Munich)

Technologia z maratonów ulicznych przeniesiona na szlak: w podeszwie tego buta znajdują się “płytki napędowe”, które współdziałając ze śródpodeszwą zbudowaną z dwóch różnych materiałów, powodują, że bieganie staje się łatwiejsze.

adidas TERREX AGRAVIC WINDWEAVE PRO INSULATION JACKET

adidas TERREX AGRAVIC WINDWEAVE PRO INSULATION JACKET (fot. ISPO Munich)

Ta niesłychanie skomplikowana kurtka marki adidas TERREX ma zapewnić komfort podczas długich biegów trailowych. Znajdziemy tu technologie i zaawansowane materiały takie jak: body mapping, wiatroodporny materiał WINDWEAVE PRO czy zapewniającą odpowiednie ciepło siateczkę OCTA. To jednowarstwowa i maksymalnie lekka kurtka na zmienne warunki.

GIBBON BOARD

GIBBON BOARD (fot. ISPO Munich)

Slackline w domu? Teraz to możliwe dzięki niewielkiej, przenośnej desce z kawałkiem taśmy zaprojektowanej przez lidera wśród producentów sprzętu dla slacklinerów, markę Gibbon. Dzięki przyrządowi można ćwiczyć równowagę i stabilizację gdziekolwiek jesteśmy. Specjalnie zaprojektowana deska sprawia, że wrażenia przypominają te ze znacznie dłuższej taśmy rozpiętej pomiędzy drzewami.

Red.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0