HomeImprezy outdoor

ISPO Award 2021 Gold Winners. Snowsports

Prezentujemy produkty odznaczone wyróżnieniem ISPO Award 2021 Gold Winners w segmencie Snowsports.

***

Product of the year – najlepszy z najlepszych w segmencie Snowsports

Ortovox Diract Voice

Ortovox Diract Voice (fot. ISPO Munich)

Lekki i niewielki detektor lawinowy, który wydaje jasne i zrozumiałe polecenia głosowe podczas poszukiwania zasypanego przez lawinę. To innowacyjne rozwiązanie ma szanse przyśpieszyć i ułatwić poszukiwania, zwłaszcza osobom, które są w takiej sytuacji po raz pierwszy.

Gold Winners

Advenate MyONE

Advenate MyONE (fot. ISPO Munich)

MyONE to konfigurator on-line, który umożliwia stworzenie odzieży dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dostosować można liczbę kieszeni, długość ubrań, dodatki, kolor i krój. Po złożeniu zamówienie odzież jest szyta z materiałów marki Schoeller i dostarczana do klienta bezpośrednio z fabryki w Niemczech w ciągu dwóch tygodni.

Bollé Brands by Cébé Versatile

Bollé Brands by Cébé Versatile (fot. ISPO Munich)

Multisportowy kask z certyfikacją dla kasków alpinistycznych i narciarskich. Jest lekki, a ruchoma przednia część umożliwia lepszą wentylację w trakcie podejścia na nartach. 

Deuter Freescape Pro

Deuter Freescape Pro (fot. ISPO Munich)

40-litrowy plecak o stosunkowo niskiej wadze, zaprojektowany z myślą o skitourowcach, którzy wybierają się na kilkudniowe wycieczki.

earlybird CHICKADEE

earlybird CHICKADEE (fot. ISPO Munich)

Ekonomia cyrkularna to dzisiaj ważny temat. Marka earlybird ma tego świadomość, dlatego swój nowy model nart stworzyła zgodnie z tą ideą. Narty są wykonane w 100 proc. bez pozostawiania śladu węglowego, z odnawialnych, naturalnych surowców. Pomimo tego są wytrzymałe i trwałe, a na koniec cyklu życia produktu możliwe do recyklingu.

Ten produkt otrzymał wyróżnienie Gold Winner, ale również dodatkowe odznaczenie Sustainability Achievement.

Elan Voyager

Elan Voyager (fot. ISPO Munich)

Składane narty to już nie nowość, ale marka Elan zdołała stworzyć produkt, który przekonał jury. Sały zestaw skitourowy mieści się w torbie, którą można zabrać do samolotu.

Nordica Speedmachine 3 130 S (GW)

Nordica Speedmachine 3 130 S (GW) (fot. ISPO Munich)

Zaprojektowane z myślą o szybkiej jeździe, pełne nowoczesnych technologi, takich jak skorupa o strukturze plastra miodu czy obróbka podczerwienią. To komfortowe buty narciarskie, które pomagają precyzyjnie prowadzić narty.

Ortovox 3 Finger Glove Pro

Ortovox 3 Finger Glove Pro (fot. ISPO Munich)

Wytrzymałe trójpalczaste rękawice narciarskie, które można dopasować do różnych warunków za pomocą dwóch różnych rękawic wewnętrznych. Dwuwartwowy materiał zewnętrzny jest odporny na wiatr i wodę. Ocieplina do recyklowana wełna merynosów.

Ortovox 3L DEEP SHELL BIB PANTS

Ortovox 3L DEEP SHELL BIB PANTS (fot. ISPO Munich)

Wolność ruchu to kluczowa cecha odzieży dla freeriderów i narciarzy backcountry. Lekkie i miękkie spodnie z Merino Shield i wstawkami z Cordury.

Out Of Electra

Out Of Electra (fot. ISPO Munich)

Nowoczesne rozwiązanie odwiecznego problemu narciarzy i snowboardzistów: gogle, które przyciemniają się i rozjaśniają automatycznie w ułamku sekundy. Technologia rodem z filmu si-fi. Mechanizm działania jest elektroniczny, ale nie potrzebuje baterii – wystarczy wbudowany, mały panel solarny.

Red.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0