HomeNowości z rynku

Climbing Technology: wezwanie do sprawdzenia produktu

Zostaliśmy poinformowani przez naszego dostawcę PEGUET o możliwym poważnym problemie z produktem Maillon Rapide 8 mm Normal acier zingué EN 362 / EN 12275 Réf. MRNZ08.0 CE EN, który odpowiada naszemu artykułowi Q-Link 08 (Ref. No. 3Q82008V**). Produkty, których dotyczy niniejsze ostrzeżenie bezpieczeństwa, to wyłącznie te oznaczone numerem partii A.19.04.

Zdj. nr 1

Uprzejmie prosimy o odniesienie się do oficjalnego komunikatu firmy Peguet, który można znaleźć na ostatniej stronie niniejszego dokumentu). Ponadto informujemy, że produkty Climbing Technology, których potencjalnie może dotyczyć problem to:

 

Informacje od PEGUET

Informacja od klienta, marzec 2021 roku, dotyczy partii „A.19.04”

Pęknięcie na powierzchni (zdj.1)

Wada wykryta przy otwarciu opakowania

Szczegóły:

Produkt nowy, nigdy nieużywany

Incydent z ludźmi: brak

Przypadek wyjątkowy/jednostkowy

Dochodzenie w trakcie

Produkt przypadkowo pękł pod koniec produkcji i nie został wyrzucony

Dodatkowe dochodzenie zostanie przeprowadzone po otrzymaniu przez Peguet Maillon Rapide danej sztuki.

Proces sprawdzenia

Sprawdź ogólny aspekt każdego produktu spełniającego powyższe kryteria oraz dokonaj sprawdzenia przed użytkowaniem w związku z punktem drugim instrukcji dołączanej do produktu.

Przed użyciem sprzętu użytkownik musi sprawdzić jego wygląd (korozja, zużycie, odkształcenie), funkcjonowanie (przykręcenie) i czytelność oznakowania. Działanie ekstremalnych temperatur, substancji chemicznych, a także przecięcie lub otarcie może spowodować pogorszenie parametrów sprzętu (należy zachować ostrożność podczas jego transportu i przechowywania), Podczas użytkowania, nakrętka musi być właściwie przykręcona do oporu i z odpowiednim momentem dokręcenia: gwint nie powinien być widoczny.

 

Powiadom nas NATYCHMIAST, wykrywając każdy produkt z podobną wadą:

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0