HomeNowości z rynku

Nowa limitowana kolekcja chust wielofunkcyjnych Tatry 2021 od BUFF®

Marka BUFF® we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym wprowadza na polski rynek limitowaną kolekcję chust wielofunkcyjnych inspirowaną krajobrazem naszych polskich Tatr.

Nowa limitowana kolekcja chust wielofunkcyjnych Tatry 2021 od BUFF®

W sezonie SS21 marka BUFF® we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym wypuszcza wyjątkową kolekcję poświęconą tatrzańskim krajobrazom. Obejmuje ona sześć wzorów kultowych chust wielofunkcyjnych Original, które zostały stworzone z myślą o miłośnikach Tatr.

Inspiracją do stworzenia kolekcji były najpiękniejsze, magiczne, tatrzańskie krajobrazy uchwycone obiektywem Kuby Witosa. Składają się na nią następujące wzory: majestatyczne Rysy, kultowy Giewont, imponujący Kościelec, zachwycająca Dolina Pięciu Stawów, zwinna Kozica i bajeczna Hala Gąsienicowa.

Wszystkie chusty są bezszwowe, co pozwala uniknąć otarć na skórze. Zapewniają ochronę przeciwsłoneczną UPF 50, która jest niezbędna podczas aktywności na świeżym powietrzu. Są elastyczne, rozciągliwe w czterech kierunkach, dzięki czemu są wygodne.

Chusty BUFF® z kolekcji Tatry 2021 zostały wykonane z włókien pochodzących z recyklingu plastikowych butelek. Ta przyjazna dla otoczenia metoda jest częścią zobowiązania marki do tworzenia zrównoważonych produktów z poszanowaniem środowiska.

Kolekcja dostępna jest w sklepie buff.pl oraz w wybranych sklepach outdoorowych.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0