HomeImprezy outdoor

ISPO MUNICH 2022, OutDoor by ISPO 2021 oraz FitnessConnected 2021

Przedstawiamy aktualne informacje na temat targów ISPO MUNICH 2022, OutDoor by ISPO 2021 oraz FitnessConnected 2021 – nowej fitnessowej imprezy targowej w rodzinie ISPO.

***

ISPO MUNICH 2022/ 23-26 stycznia 2022 r.

Ruszyły zgłoszenia early bird na ISPO 2022! (fot. ispo.com)

Uwaga: termin early bird jest wyjątkowo krótki: zgłoszenia należy wysłać do 30 kwietnia 2021 r.

Ceny w ramach oferty early bird na ISPO MUNICH 2022 zostały te same, jak te, które miały obowiązywać jako early bird na stacjonarne targi ISPO MUNICH 2021.

Ci z Państwa, którzy mają przygotowane kosztorysy pod kątem programów dotacyjnych, nie będą musieli ich zmieniać.

Od 1 maja 2021 r. ceny ulegną zmianie (niestety wzrosną).

Poniżej link do formularza zgłoszeń. Zgłoszenie jest tylko zapytaniem o wolną powierzchnię, oznacza rezerwację tej powierzchni, nie jest równoznaczne ze zobowiązaniem do wzięcia udziału w targach.

Zobowiązanie podejmują Państwo potwierdzając propozycję lokalizacji nadesłaną przez organizatora. Takiej propozycji należy spodziewać się dopiero w drugiej połowie września 2021.

 OutDoor by ISPO 2021 / 5-7 października 2021 r.

OutDoor by ISPO 2021 – 5-7 października 2021 r. (fot. ispo.com)

Nowy termin OutDoor by ISPO to 5-7 października. Niestety termin lipcowy z przyczyn związanych z pandemią nie mógł zostać utrzymany.

Ze względu na sytuację pandemiczną została także zmieniona formuła tegorocznego eventu. Nie będą to klasyczne targi, ale tzw. Global Summit/ Konferencja + spotkanie branży outdoorowej połączone z transmisją online.

Jeśli sytuacja pozwoli, pojawi się opcja wynajmu niewielkich stoisk prezentujących innowacje/highlighty marek outdoorowych na miejscu, które obejmie również transmisja online.

Takiej oferty możemy się spodziewać jednak dopiero w maju.

Więcej informacji o OutDoor by ISPO 2021 – The Global Summit Edition na:

FITNESS CONNECTED/ 18-20.listopada 2021 r.

FitnessConnected 2021 – nowe wydarzenie w rodzinie ISPO

W portfolio targów ISPO pojawiła się nowa impreza targowa dedykowana branży fitness. Będą to targi wyłącznie dla branży, bez udziału klientów końcowych.

Pierwsza edycja tych targów planowana jest stacjonarnie na Nowych Terenach Targowych w Monachium w 2 halach (C5 i C6) w dniach 18-20.listopada 2021 r.

Dyrektorem zarządzającym FitnessConnected jest Ralph Scholz, b. dyrektor targów FIBO w Kolonii, a obecnie właściciel firmy Leisure Connected i Prezes Niemieckiego Związku Fitnessu & Zdrowia (Deutscher Industrieverband Fitness und Gesundheit e.V.)

Uwaga: do 30.kwietnia 2021 r. obowiązuje tzw. First Mover Package, obejmujący dodatkowy pakiet wejściówek dla wystawców/odwiedzających (każda wejściówka zawiera bezpłatny catering podczas targów) oraz dodatkową prezentację produktu na stronie.

Więcej informacji na temat targów oraz wykaz dotychczas zgłoszonych wystawców na:

***

W przypadku udziału w targach Fitness Connected oraz jednej z 2 wyżej wymienionych imprez targowych, wystawca otrzymuje dodatkową zniżkę:

  • 5% – FitnessConnected + 1 targi ISPO MUNICH lub OutDoor by ISPO, 10% – Fitness Connected + ISPO MUNICH & OutDoor by ISPO.

Minimalne stoisko: 12 m2.

Zainteresowane firmy są proszone o kontakt z Oficjalnym przedstawicielem targów ISPO oraz OutDoor by ISPO w Polsce:

Informacja prasowa Pro Business Consulting

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0