HomeNowości z rynku

THE NORTH FACE – MOUNTAIN ATHLETICS: trening z myślą o nowych wyzwaniach

Tym, co łączy miłośników wielu różnych aktywności outdoorowych, jest dążenie do pewnego celu np. przejścia konkretnej drogi wspinaczkowej, pokonania trasy legendarnego biegu górskiego, zdobycia wybranego szczytu czy zjazdu na nartach lub snowboardzie jego zboczami. Osiągnięcie takiego celu jest często sprawdzianem własnych umiejętności i przekraczaniem granic możliwości.

THE NORTH FACE – MOUNTAIN ATHLETICS

Dlatego przygotowania do realizacji tego celu – podobnie jak w każdym innym sporcie – wykraczają poza doskonalenie techniki i po prostu spędzanie kolejnych godzin na uprawianiu tej konkretnej aktywności. Oznaczają one różne formy treningu, mającego przygotować organizm na nowe wyzwania.

Właśnie z myślą o osobach, które pracują nad kondycją, powstała kolekcja odzieży i obuwia treningowego The North Face Mountain Athletics. Przy jej tworzeniu projektanci marki wykorzystali technologie stosowane w produktach przeznaczonych do biegania czy wspinaczki, które sprawdzone zostały przez team The North Face w najtrudniejszych warunkach.

THE NORTH FACE – MOUNTAIN ATHLETICS

Jednym z najciekawszych rozwiązań jest VECTIV™, czyli konstrukcja obuwia opracowana przez markę z myślą o biegaczach górskich. Jej głównym elementem jest podeszwa, w której zastosowano wkładkę z włókna węglowego bądź innego tworzywa (w zależności od przeznaczenia). W kolekcji Mountain Atletics znalazł się model VECTIV™ Hypnum z wkładką z TPU. Jej głównym zadaniem jest optymalne wykorzystanie energii przy każdym kolejnym kroku, a także zapewnienie stabilności i ochrony. Z górskim i biegowym rodowodem Hypnum są modelem, które mają sprawdzić się nie tylko w czasie treningu siłowego, ale i biegu po parku czy wędrówek po lesie.

THE NORTH FACE – MOUNTAIN ATHLETICS

Kluczowe produkty z nowej kolekcji wyprodukowane zostały z poliestru pochodzącego w 100% z recyklingu, a dzięki technologii FlashDry™ zapewniają szybkie odprowadzenie wilgoci z powierzchni skóry w czasie intensywnego treningu.

Premiera nowej kolekcji The North Face Mountain Athletics towarzyszy kampanii Have You Ever, której celem jest zachęcenie wszystkich do wykraczania poza utarte szlaki i realizację najśmielszych celów. Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.thenorthface.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0