HomeNowości z rynku

THE NORTH FACE: ACTIVE TRAIL. Kolekcja dla kobiet zaprojektowana z myślą o wygodzie bez kompromisów 

W ramach kontynuacji kampanii Have You Ever, The North Face prezentuje skierowaną do kobiet najnowszą odsłonę linii Active Trail.

THE NORTH FACE: ACTIVE TRAIL. Kolekcja dla kobiet zaprojektowana z myślą o wygodzie bez kompromisów (fot. TNF)

Ideą stojącą za nową kolekcją The North Face jest wydajność bez ograniczeń i odkrywanie bez kompromisów. Przeznaczone do aktywnej turystyki ubrania zostały stworzone dla kobiet, które chcą pokonywać szlaki nie tylko komfortowo, ale i stylowo.

Ubrania z linii Active Trail pozwalają zachować równowagę między ciepłem a oddychalnością podczas aktywnych dni na szlaku w lesie, w górach czy nawet na miejskich ulicach. Miękkie tkaniny oraz odprowadzająca pot, nowa technologia Active Trail zapewniają suchość i wygodę w połączeniu z najwyższą funkcjonalnością.  

Kompletując zestaw na wyprawę, nie można zapomnieć o butach. Nowa odsłona modelu przeznaczonego do intensywnych wędrówek VECTIV™ Exploris FUTURELIGHT™ to lekka, a zarazem niezwykle wytrzymała propozycja, która zadba o bezpieczeństwo stóp na nierównym podłożu i pozwoli maksymalnie wykorzystać zasoby energii na szlaku.

VECTIV™ Exploris FUTURELIGHT™ (fot. TNF)

Na kolekcję składają się dwa wyraziste warianty kolorystyczne ubrań, a także plecak Active Trail o pojemności 20 litrów, dostosowany do użytkowania w outdoorze. Praktyczne legginsy Dune Sky o długości 7/8 stworzono z wykorzystaniem materiałów z recyklingu i wzbogacono o elementy odblaskowe, aby poprawić widoczność przy słabym oświetleniu.  Z kolei wiatrówka Windy Peak Anorak zapewni wodoodporność w nieprzewidywalnych warunkach pogodowych. 

Kolekcja jest już dostępna na www.thenorthface.pl. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0