HomeImprezy outdoor

Targi ISPO MUNICH 2022 odbędą się stacjonarnie!

Targi ISPO MUNICH przygotowują się pełną parą do kolejnej edycji, która zaplanowana jest w terminie 23-26 stycznia 2022. Jak zapewnia organizator Messe Muenchen GmbH targi te odbędą się w wersji stacjonarnej. Pandemia znacznie przyspieszyła zmiany zachodzące już od wielu lat na rynku sportowym, ale sport jeszcze nigdy nie był tak ważny i powszechny, jak jest teraz. Hasłem przewodnim kolejnych targów ISPO będzie Sport. Stronger than ever. Zmianom zachodzącym aktualnie na rynku wychodzi naprzeciw nowy koncept targów. Czego możemy się spodziewać?

Targi ISPO MUNICH, 23-26 stycznia 2022

W hali A1 powstanie tzw. Experience Hall, której celem jest zebranie w jednym miejscu informacji o aktualnych mega trendach i ich wpływie na branżę sportową i outdoroową. Do tych trendów należą niewątpliwie dynamicznie postępująca cyfryzacja oraz zrównoważony rozwój w zakresie produkcji jak i konsumpcji produktów sportowych. To również w tej hali zaprezentowane zostaną najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania w ramach platform ISPO Awards i ISPO Brandnew. Zorganizowana w wersji hybrydowej scena  zapewni dostęp do wykładów i prezentacji zdecydowanie szerszej publiczności .

Nowa koncepcja targów zakłada również po raz pierwszy otwarcie na konsumenta ostatecznego. Oferta skierowana jest do tzw. ekspertów oraz mikroinfluencerów branży. Koncept hal B2B2C tzw. Collaborators’ Zone, w których odbywać się mają warsztaty, pokazy, testy produktów oraz zawody zorganizowane przez marki zainteresowane interakcjami z konsumentem ostatecznym, obejmie w 2022 roku dwie hale: B5 i B6. Hale te będą dostępne dla konsumenta ostatecznego w dn. 21-23.stycznia, tj. we wcześniejszym terminie niż tradycyjne targi B2B, na które konsument ostateczny nie będzie miał wstępu. 

Jak podkreśla Tobias Groeber, dyrektor zarządzający pionem targów dóbr konsumpcyjnych w Messe Muenchen GmbH: „Nowa oferta, związana z otwarciem na interakcje z klientem ostatecznym, jest logicznym i strategicznie ważnym rozszerzeniem dotychczasowej koncepcji targów ISPO MUNICH. Najważniejszą częścią tej imprezy pozostanie jednak klasyczny obszar B2B podzielony na odpowiednie segmenty tematyczne, w których wystawcy prezentują swoje produkty i innowacje i który skierowany jest wyłącznie do odbiorcy branżowego.”

Zapraszamy do Monachium na stacjonarne targi ISPO MUNICH 2022!

The home of sports. ISPO MUNICH 2022.

www.ispo.com 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0