HomeImprezy outdoorTargi

Kiermasz outdoorowy na 19. KFG – 4-5 grudnia. Ostatnie wolne miejsca

W grudniu odbędzie się Krakowski Festiwal Górski. Przed nami już 19. edycja tej unikatowej imprezy. Organizatorzy planują ją w tradycyjnej formule z publicznością w dniach 4-5 grudnia. Imprezę wzbogaci również, doskonale przyjęta przez widzów w zeszłym roku, edycja online (dostęp do platformy 1-31 grudnia). Zatem niezależnie od ewentualnych pandemicznych utrudnień planowana jest kolejna, ciekawa edycja festiwalu, która odbędzie się w ICE Kraków. Nowoczesne przestrzenie centrum kongresowego dadzą również możliwość do zorganizowania kiermaszu outdoorowego.

Po raz pierwszy partnerzy KFG będą mogli zaplanować swoje stoiska i punkty wystawiennicze w profesjonalnych przestrzeniach, które powinny przypaść do gustu zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym.

ICE Kraków (fot. ICE Kraków)

ICE Kraków – sala główna (fot. ICE Kraków)

Kiermasz odbędzie się w dniach 4-5 grudnia (sobota-niedziela). Do dyspozycji wystawców będzie powierzchnia zlokalizowana na 3 poziomach foyer. Wśród firm, które zapowiedziały udział w imprezie targowej znajdziemy – sponsorów i partnerów wydarzenia: PZU, Cumulus, Marmot, Decathlon, Brubeck, Polar Sport, Nikwax, Camp, Aku, Lyo Food oraz takie firmy/marki/sklepy jak Majesty, Kolba, GlobTrek, Devold, Agrest, ProRock, Sklep Podróżnika, Hastan, Manaslu Outdoor, Dolomite, Funaticos, Melo Me, Kuźnia Szpeju, This 1, HeadCrash, Vidicom.

Choć powierzchnia wystawiennicza została mocno uszczuplona, to organizatorzy dysponują jeszcze nielicznymi wolnymi miejscami. Kontakt dla zainteresowanych – kiermasz@kfg.pl.

ICE Kraków – aranżacja stoisk (fot. ICE Kraków)

ICE Kraków – aranżacja stoisk (fot. ICE Kraków)

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowana w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym.

Informacja prasowa KFG

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0