HomeRynek outdoorKonferencje

The North Face: COP26 #TAKEACTIONGIVEHOPE

31 października 2021 r. w Glasgow rozpocznie się 26. szczyt klimatyczny (COP26). Światowi przywódcy przybędą do Szkocji wraz z dziesiątkami tysięcy negocjatorów, przedstawicielami rządów, biznesu oraz społeczności. Celem 12-dniowej konferencji będzie osiągnięcie porozumienia w kwestii przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

COP26 to okazja, by dać znać światowym liderom, iż najwyższy czas przejś od deklaracji do czynów i wprowadzić zmiany, które pomogą chronić naszą planetę.

Taki sygnał chce wysłać uczestnikom szczytu The North Face, organizując 1 listopada w Glasgow Speaker Series Summit, w którym wezmą udział m.in. snowboardzista i aktywista Xavier de le Rue oraz Julian Lings, menadżer The North Face ds. zrównoważonego rozwoju.

Spotkanie transmitowane będzie online pod adresem: thenorthface.pl/pl_pl/speaker-series.html

The North Face zachęca wszystkich, by dołączyli do związanych z marką sportowców i przesłali światowym liderom wspólny komunikat pod hasłem: #TAKEACTIONGIVEHOPE, korzystając z narzędzia, które każde z nas ma pod ręką – social mediów

W tym roku The North Face zobowiązał się, do podjęcia działań mających na celu dalsze zmniejszenie wpływu marki na środowisko. Do 2025 roku 100% kluczowych materiałów wykorzystywanych do produkcji odzieży będzie pochodziło z recyklingu, regeneracji lub miało charakter odnawialny. Co więcej, platforma The North Face Renewed dostępna obecnie w Niemczech, będzie również stopniowo wprowadzana na inne rynki.

Aby dowiedzieć się więcej jak możesz zaangażować się w COP26, odwiedź www.thenorthface.pl, śledź profil marki na Instagramie @thenorthfaceuk oraz Facebooku @thenorthface.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0