HomeImprezy outdoor

ISPO MUNICH 2022 przeniesione ze stycznia na listopad 2022

Messe München, organizator targów ISPO MUNICH poinformował o podjęciu strategicznej decyzji o przełożeniu terminu targów ISPO MUNICH 2022 ze stycznia na listopad 2022. Targi ISPO MUNICH 2022 odbędą się w nowym terminie, to jest w dniach 28-30 listopada 2022 (poniedziałek-środa). Oprócz zmiany terminu, targi zostały skrócone do 3 dni.

fot. Messe München

Decyzja o przeniesieniu targów na termin listopadowy została podjęta wspólnie z wiodącymi przedstawicielami branży. Termin listopadowy targów będzie zatem obowiązywać także w kolejnych latach. Nowy termin jest odpowiedzią na znaczące zmiany zachodzące na rynku globalnym, również w związku z pandemią oraz wynikające z tego problemy, związane z zaburzonymi cyklami produkcyjnymi, przerwanymi łańcuchami dostaw i aktualną dostępnością produktów sportowych na rynku międzynarodowym.

Nowy termin targów ISPO MUNICH wychodzi także naprzeciw życzeniom zarówno przedstawicieli marek sportowych jak i handlu branżowego, dla których dotychczasowy termin targów ISPO, wypadający po zamknięciu okresu kontraktacji sezonowych, byłby trudny do realizacji pod kątem udziału w tym wydarzeniu.

Ze wstępnych informacji otrzymanych od organizatora targów wynika, że wszystkie zarejestrowane dotąd zgłoszenia udziału, które zostały wysłane pod kątem terminu w styczniu 2022, zostaną przeniesione na listopad 2022.

OutDoor by ISPO

Przy okazji zmiany terminu targów ISPO MUNICH 2022, organizator ogłosił także nowe terminy targów OutDoor by ISPO 2022 oraz 2023, które będą również lepiej dostosowane do aktualnych potrzeb branży outdoorowej:

  • OutDoor by ISPO 2022 odbędzie się w terminie 12-14. czerwca 2022
  • OutDoor by ISPO 2023 odbędzie się w terminie 22-24. maja 2023

 ***

Więcej informacji na temat motywów decyzji o przełożeniu terminu targów ISPO Munich poniżej w informacji prasowej:

Informacja polskiego przedstawiciela ISPO Munich

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0