HomeImprezy outdoor

19. Krakowski Festiwal Górski: bez sponsorów i partnerów by się nie odbył

Jak każda impreza tego typu, Krakowski Festiwal Górski to olbrzymie przedsięwzięcie organizacyjne. Oprócz dużego nakładu pracy, na zorganizowanie festiwalu potrzebne są również środki finansowe. Oto lista sponsorów i partnerów, dzięki którym w najbliższy weekend świat gór spotka się w jednym miejscu – w Krakowie, a przez cały grudzień funkcjonować będzie platforma VOD na playkrakow.com.

Nowoczesne Centrum Kongresowe ICE Kraków, platforma festiwalowa na playkrakow.com, 5 sal festiwalowych – w tym największa i najbardziej reprezentacyjna sala w Krakowie, 2 dni podczas których zaplanowano wiele prelekcji, pokazów filmów (ponad 50!), spotkań, dyskusji oraz szkoleń i warsztatów. Całość wzbogaci kiermasz sprzętu i odzieży outdoorowej. Śmiało można napisać, że po raz kolejny krakowski festiwal zawładnie pasjonatami gór z całej Polski (ułatwi to oczywiście platforma online).

To właśnie tę imprezę wspierają sponsorzy i partnerzy. Wielu z nich jest z krakowskim festiwalem od lat – PZU, Miasto Kraków, Małopolska, Marmot, Petzl, Tirol, Cumulus, Brubeck, Nikwax. Camp, Decathlon, Polar Sport to marki, firmy i instytucje, które niezmiennie wierzą w idee jakie przyświecają KFG od 2003 roku. Po raz 19. festiwal połączy miłośników gór, entuzjastów sportów outdoorowych, oraz pasjonatów górskiej kultury – filmu i literatury, dając im pełne wzruszeń, emocji, zaskoczeń oraz górskiej wiedzy dni.

Organizatorzy KFG dziękuję za wsparcie, mając nadzieję, że 19. edycja spełni oczekiwania publiczności, sponsorów i partnerów oraz odbędzie się bezpiecznej formule – nie możemy zapominać, że przypada ona na trudne i pełne wyzwań pandemiczne czasy.

Wszystkich zapraszamy do ICE Kraków, 4-5 grudnia (info kfg.pl) oraz na platformę online playkrakow.com!

Oto sponsorzy 19. edycji Krakowskiego Festiwalu Górskiego:

GŁÓWNY SPONSOR

 

 

 

 

MIASTO GOSPODARZ

 

 

GŁÓWNY MECENAS

 

ZŁOTY SPONSOR

 

 

 

 

SREBRNY SPONSOR

BRĄZOWY SPONSOR

Organizatorzy KFG dziękują za wsparcie!

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0