HomeImprezy outdoorTargi

SNOW EXPO SKI TEST 2021/22: Kotelnica, 11-12 grudnia

SNOW EXPO SKI TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój czwarty sezon zimowy.

Już w ten weekend, w dniach 11 i 12 grudnia 2021 roku zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski dziewiętnastu producentów sprzętu.

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki:

  • BATALEON SNOWBOARDS, BURTON, DYNASTAR, ELAN, FLOW, FLUX, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, NORDICA, RIDE, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL, WED’ZE by Decathlon.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Na stoku obecny będzie także znany aktor, multisportowiec i doskonały narciarz Piotr Zelt oraz Jacek Ciszak, znany z portalu Skionline.pl i autorskiego vloga, ekspert turystyki narciarskiej. Obaj podzielą się wrażeniami z testów sprzętu.

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2020/21. W polskich górach:

  • 11-12 grudnia 2021 – Kotelnica, Białka Tatrzańska
  • 15-16 stycznia 2022 – Słotwiny Arena, Krynica
  • 19-20 luty 2022 – Skolnity, Wisła

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć – film:

Wydarzenie na Facebooku:

SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Czwarty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0