HomePraca

Praca w Cumulus – obsługa klienta detalicznego

Kręci Cię jazda na rowerze, chętnie wybierasz wędrówki piesze, a może każdą wolną chwilę wykorzystujesz na wspinanie? Jeśli dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi, nie czekaj i dołącz do pełnej energii ekipy Cumulus!

Cumulus tworzy zespół pełen pasjonatów outdooru, których nic nie powstrzyma przed stworzeniem możliwie najlżejszego sprzętu outdoorowego. Do naszego zespołu poszukujemy osób podobnych do nas: które kochają naturę i dążą do tego, żeby się stale rozwijać. Ze względu na dynamiczny rozwój na rynkach międzynarodowych, głównym wymogiem jest świetna znajomość angielskiego, a język francuski jest dodatkowym atutem. Mamy najlepszych klientów na świecie i chcemy o nich dbać jak najlepiej, dlatego liczy się dla nas też komunikatywność i dokładność.

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • Mailowa i telefoniczna obsługa Klienta detalicznego w zakresie sprzedaży produktów
  • Tworzenie podsumowań zamówień składanych droga mailową
  • Profesjonalne doradzanie w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu
  • Obsługa gwarancyjna i przyjmowanie zwrotów
  • Ścisła współpraca z działem realizacji zamówień
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy w kontakcie z Klientem

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę (wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i wiedzy)
  • Szansę na rozwój w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • Pracę w dynamicznym zespole ludzi z pasją i zamiłowaniem do aktywności outdoor
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze po okresie próbnym (3 miesiące)
  • Szkolenia produktowe i praktyczne oraz kursy językowe
  • Pracę w stałych godzinach 8:00-16:00
  • Wyjazdy integracyjne i spotkania towarzyskie w gronie pracowników
  • Możliwość testowania sprzętu do celów prywatnych

Nie jesteś z Gdyni? Możesz liczyć na pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania, podobno mieszkańcy Gdyni uważają, że to najlepsze miejsce do życia – warto to sprawdzić!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: rekrutacja@cumulus.pl, podając w tytule wiadomości REKRUTACJA Obsługa Klienta.

CV oczywiście mile widziane.

W zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cumulus s.c. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).”

Informacja prasowa Cumulus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0