HomeTargi

IWA OutdoorClassics 2022 – Eyes on Target!

Sukces najlepiej jest świętować osobiście. Dlatego też zapraszamy Państwa do odwiedzenia targów IWA OutdoorClassics 2022. W terminie 3-6 marca 2022 oferuje IWA OutdoorClassics wiele nowości w zakresie sportów strzeleckich, outdooru, a także cywilnego, jak również zawodowego wyposażenia w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa.

IWA OutdoorClassics (fot. Nuernberg Messe / Thomas Geiger)

Cieszymy się, że w końcu ponownie spotkamy się live i osobiście – mając na uwadze trzy cele w wizjerze:

  • Target 1: Produkty & Trendy
    Niech Państwo odkryją osobiście trendy w New Product Center i poznają nowych wystawców, start-upy i młode przedsiębiorstwa w Newcomer Area.
  • Target 2: Community & Networking
    Niech Państwo wrócą do dawnych kontaktów i nawiążą nowe relacje biznesowe w Community Areas oraz podczas After-Work-Events.
  • Target 3: Impulsy & Wiedza
    Niech dowiedzą się Państwo więcej podczas IWA Stage w zakresie najbardziej aktualnych trendów, które żyje aktualnie branża.

IWA OutdoorClassics (fot. Nuernberg Messe / Thomas Geiger)

Więcej informacji na temat wystawców i produktów, programu ramowego oraz zakupu kart wstępu dowiedzą się Państwo z naszej strony internetowej www.iwa.info. Znajdą nas Państwo także w mediach społecznościowych – profil IWA OutdoorClassics na Facebooku!

Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Grzegorz Karczmarz
MERITUM s.c.
Przedstawicielstwo Targów Norymberskich w Polsce
Ul. Kwiatkowskiego 1/29
03-984 Warszawa
Tel 22 828 27 34
Mail: meritum@meritum.it.pl

PS: Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że targi IWA OutdoorClassics są targami specjalistycznymi i każdy odwiedzający musi potwierdzić przy zakupie karty wstępu swoją przynależność do branży upoważnionej do odwiedzenia targów IWA.

Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo pod linkiem: www.iwa.info/fachbesucher oraz www.iwa.info/en/visitors/admission

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0