HomeImprezy outdoor

SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2022

Narty oraz deski snowboardowe z przyszłorocznych kolekcji na sezon 22/23 będzie można testować już w ten weekend w Wiśle! A wygrać kamerę GoPro. Gościem specjalnym Wydarzenia będzie multimedalista, czterokrotny Olimpijczyk, 30-krotny Mistrz Polski i wielokrotny zwycięzca Pucharów Świata i Europy, snowboardzista Mateusz Ligocki.

SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce, odbywające się już przez czwarty sezon zimowy. Tym razem zawitają na stok Skolnity w Wiśle. W piątek (18 luty 2022) sprzęt testować będą mogli wyłącznie przedstawiciele branżowi, ale w sobotę i niedzielę (19-20 luty) namioty testowe SNOW EXPO otworzą swoje podwoje dla wszystkich fanów nart i desek.

Absolutnie za darmo, w jednym miejscu i czasie można będzie przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski kilkunastu producentów sprzętu. W pobliżu dolnej stacji wyciągu, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią następujące marki: 

  • BATALEON SNOWBOARDS, BLIZZARD, FLUX, FLOW, DYNASTAR, ELAN, HEAD, K2, MAJESTY, NIDECKER, NOBILE, NORDICA, ROME SDS, ROSSIGNOL, SIMS, VOLKL

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić!

Niesamowitą atrakcją jest też fakt, że będzie można także testować najnowszą kamerę sportową GoPro HERO 10 Black firmy GoPro, która jest Partnerem SNOW EXPO SKI&SNOWBOARD TEST 2022. 

Ponadto firma przygotowała specjalną ofertę zakupu GoPro 10 Black i akcesoriów  oraz konkurs, gdzie nagroda główną jest kamera GoPro HERO 10 Black!

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2022. W polskich górach:

  • 18 luty w godzinach 8.00 do 15.00  – testy B2B w Skolnity Wisła
  • 19-20 luty 2022 w godzinach 8.00 do 15.00  – testy otwarte w Skolnity Wisła

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć:

***

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Czwarty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0