HomeNowości z rynku

Kith For Columbia – nowa kolekcja inspirowana kolorystyką pustyni Sonora

Kith i Columbia zaprezentują Kith for Columbia, 45-częściową kolekcję odzieży i akcesoriów inspirowaną outdoorem i kolorystyką pustyni Sonora, na której występuje wiele gatunków roślin w odcieniach różu, fioletu, żółci i czerwieni.

***

Columbia jest jedną z niewielu marek w branży, która w autentyczny sposób odwołuje się zarówno do stylistyki outdoorowej i równocześnie stawia nacisk na rozwój wiodących technologii stosowanych w odzieży outdoorowej. Należą do nich są m.in. Omni-Freeze ZERO – chłodzenie aktywowane przez pot, Omni-Wick – zaawansowana technologiaodprowadzania wilgoci czy Omni-Shade UPF 50, gwarantująca wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Kolekcja czerpie żywą kolorystę ze świata przyrody, a składają się na nią lekkie kurtki, rozpinane bluzy oraz funkcjonalne kamizelki. Dopasowano do nich zarówno szorty, jaki długie spodnie. Dopełnieniem tych zestawów są czapki, przydatne podczas upalnych dni na pustyni, lub podczas miejskich wędrówek.

Kith For Columbia – nowa kolekcja inspirowana kolorystyką pustyni Sonora (fot. mat. prasowe)

Prezentowane nowości z kolekcji KITH x Columbia będzie można zakupić we wszystkich sklepach Kith, a także na Kith.com oraz EU.Kith.com już w najbliższy piątek,  8 kwietnia 2022.

Artykuł sponsorowany

***

Kith For Columbia

Kith For Columbia

Kith For Columbia

Kith For Columbia

Kith For Columbia

Kith For Columbia

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0