HomeNowości z rynkuDesign

The North Face: Naomi Otsu. Odkrywanie mamy w naturze

The North Face zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję, stworzoną we współpracy z graficzką i ilustratorką Naomi Otsu. Każdy element tworzony był z myślą o celebracji i podkreśleniu znaczenia kobiet w outdoorze.

The North Face: Naomi Otsu. Odkrywanie mamy w naturze (fot. The North Face)

Kolekcja inspirowana jest eksploracją, życiem w społeczności i wspólnymi doświadczeniami. Otsu uważnie przyjrzała się, co oznacza wspieranie się nawzajem oraz motywowanie do działania i stworzyła wzór, który stanowi celebrację aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu przez kobiety, zapraszając każdą z nich do odkrywania natury.

Nowa seria łączy w sobie wyjątkowy wzór stworzony przez Naomi Otsu zainspirowany żywiołowością dzikiej przyrody oraz najbardziej kultowe produkty The North Face, takie jak kurtka 1996 Retro Nuptse Jacket.

The North Face: Naomi Otsu. Odkrywanie mamy w naturze (fot. The North Face)

Prace artystki inspirowane są różnymi kulturami przeplatającymi się w jej życiu, a w kolekcji znajdziemy charakterystyczne dla Otsu żywe kolory i dopracowane detale. Rośliny i przedmioty zostały w dyskretny, zabawny sposób spersonifikowane, a jej maksymalistyczne podejście do designu wypełnia każdą przestrzeń ciekawymi elementami. Tak mówi o kolekcji Naomi Otsu:

Uwielbiam patrzeć na wzory w naturze i często sobie wyobrażam, że kwiaty i inne rośliny mają swoje własne osobowości, tak jak my wszyscy. Ta kolekcja powstała po to, aby inspirować ludzi do odkrywania tego, co nieodkryte. Tak samo jak w przypadku moich projektów, jeśli przyjrzysz się przyrodzie odpowiednio uważnie, możesz znaleźć coś, co cię zaskoczy.

Naomi Otsu (fot. The North Face)

Kolekcja dostępna jest od 19 kwietnia na https://www.thenorthface.co.uk/ oraz w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie oraz @thenorthface na Facebooku.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0