HomeNowości z rynku

Grand Trunk – twórcy hamaków turystycznych

Od pierwszych dni założyciele firmy dzielili się miłością do przygody i marzyli, aby obdarzać nią resztę świata. W 2001 roku założyli firmę Grand Trunk zlokalizowaną w gorącym sercu Stanów Zjednoczonych, znanym Salt Lake City w stanie Utah. Od początku stali się pionierami w tworzeniu hamaków z nylonu spadochronowego i po dziś dzień pozastają innowacyjni. Zalążkiem była chęć projektowania sprzętu, który wznieci w ludziach ciekawość do poznawania planety, odwiedzania odległych i niezbadanych miejsc lub zwyczajnie wyjścia na zewnątrz. Jako firma skupiona na kliencie chce inspirować do odkrywania świata, przeżywania przygód z przyjaciółmi i szukania własnego szczęścia.

Grand Trunk – nowość w ofercie NAMASTE (fot. mat. prasowe)

Od hamaków po sprzęt turystyczny, od komfortowego relaksu po ekstremalną eksplorację, każdego dnia tworzą produkty z najwyższej półki, dzięki którym można zmienić zwyczajność w epickie przeżycie. Wiedząc jednak, że wielkie przygody mogą być trudne dla sprzętu, z dumą oferują dożywotnią gwarancję.

Grand Trunk – nowość w ofercie NAMASTE (fot. mat. prasowe)

Flagowym produktem jest hamak z materiału TRUNKTECH. Jest to zaawansowany technologicznie materiał zapewniający niespotykaną miękkość i wytrzymałość, którą docenią wszyscy użytkownicy. Hamaki z materiału TrunkTech zajmują blisko połowę mniej miejsca niż hamaki z tradycyjnego nylonu spadochronowego i są niemal połowę lżejsze. Wszystko to jest możliwe za sprawą specjalnego splotu materiału Nylon Ripstop. Spleciony jak forteca i zaprojektowany, aby dostarczać niespotykany komfort i miękkość, TrunkTech stanowi przyszłość hamaków turystycznych. Jest przyjemny w dotyku, lekki i wytrzymały.

Grand Trunk – nowość w ofercie NAMASTE (fot. mat. prasowe)

Bractwo Grand Trunk tworzą świadomi podróżnicy, którzy kochają i są wdzięczni za ten niezwykły świat, który mają szczęście odkrywać. Kupując produkty Grand Trunk wspierasz nie tylko firmę, wpierasz również sposób życia, który ma szansę zbliżyć nas wszystkich do siebie.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0