HomeKomunikaty

Kampania LESOVIK “Miłość mamy w naturze” wspiera osoby LGBT+

W zeszłym roku polski producent hamaków jako pierwsza firma z rodzimej branży outdoor otwarcie opowiedział się po stronie osób LGBT+. W tym roku LESOVIK ponownie pokazał swoją solidarność z osobami nieheteronormatywnymi, przygotowując kampanię „Miłość mamy w Naturze”, mówiącej o swobodzie, przyrodzie i uldze, jaką można znaleźć wśród lasów, łąk i rzek. Dodatkowo 100% dochodu ze sprzedaży okolicznościowych naszywek przekazywane jest Kampanii Przeciw Homofobii.

fot. mat. prasowe marki Lesovik

Rafał Palowski, założyciel firmy:

Nasza zeszłoroczna akcja była ciepło przyjęta przez szerokie grono odbiorców i wprowadziła temat osób LGBT+ w turystyce do rozmów daleko wykraczających poza nasze kanały komunikacji. Otrzymaliśmy mnóstwo dobrej energii i sporo podziękowań od osób nieheteronormatywnych. Nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że akcję solidarnościową będziemy powtarzać w 2022 roku. Czujemy, że jest to słuszne i potrzebne.

Jak łatwo odgadnąć, nasza kampania nie spotkała się wyłącznie z pozytywnym odbiorem. Różnego rodzaju niezadowolenie było wyrażane w rozmaity sposób, czasami tak równie zaskakujący, co niemądry i niesmaczny. Jednak przy wsparciu silnej społeczności skupionej wokół Lesovika wypracowaliśmy przestrzeń wolną od przejawów homofobii. Zgodnie z obietnicą wśród nas, w lesie, w Naturze, można czuć się bezpiecznie, być sobą. Przyroda nie kwestionuje tego, jak kochasz.

fot. mat. prasowe marki Lesovik

Maria Kostacińska, marketing manager LESOVIKA, dodaje:

W tym roku oddajemy głos osobom nieheteronormatywnym, które opowiadają o watościach, jakie odnajdują w przyrodzie. Zebraliśmy piękne relacje mówiące o spokoju, wytchnieniu, odpoczynku i czerpaniu siły z podróżowania. Wszystko to obrazujemy wzruszającymi, pełnymi miłości i radości zdjęciami z wyjątkowej sesji. Ponadto Rafał zaprojektował naszywkę z motywem biwaku i tęczy. 100% dochodu ze sprzedaży tych naszywek przekazujemy Kampanii Przeciw Homofobii.

fot. mat. prasowe marki Lesovik

Dla wielu z nas kontakt z przyrodą jest źródłem wyciszenia, refleksji i odpoczynku. W każdym z nas tkwią identyczne potrzeby emocjonalne, jak chęć bycia kochanym czy odpoczynku na łonie przyrody. Bo miłość mamy w Naturze!

Kampanię “Miłość mamy w Naturze” można oglądać na Facebooku i Instagramie marki LESOVIK. Naszywki z kolekcji Rainbow Pride dostępne są pod poniższym linkiem:

fot. mat. prasowe marki Lesovik

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0