HomeKomunikaty

Zostań ambasadorem marki Gregory

Firma Gregory, wiodący producent plecaków turystycznych na świecie, poszukuje ambasadorów marki w Polsce. Oferta skierowana jest do osób planujących ciekawą podróż/e i/lub projekty outdoorowe w 2023 roku, prowadzących bloga w tym zakresie tematycznym, bądź do pasjonatów wszelakich outdoorowych aktywności. Jeżeli masz ciekawy projekt na nadchodzący sezon i potrzebujesz profesjonalnego ekwipunku – napisz do nas!

 

Ambasador prócz dostępu do plecaków, nowinek o marce Gregory, będzie też uczestniczył w dorocznych spotkaniach, które zawsze połączone są z ciekawymi aktywnościami, warsztatami i są doskonałą okazją do poznania marki oraz ludzi z nią współpracujących. Może też zostać zaproszony na firmowe wydarzenia, eventy i/lub targi branżowe. Gregory poszukuje ludzi otwartych, autentycznych, pełnych pozytywnej energii i outdoorowej pasji, którzy będą wspólnie budowali świadomość marki i globalną społeczność entuzjastów outdooru.

Przypominamy, że marka posiada w swojej ofercie ponad 50 modeli, od plecaków wyprawowych i technicznych, po sportowe i miejskie (eu.gregorypacks.com/pl-en/).

Na Wasze propozycje i portfolio czekamy do 31 sierpnia 2022 r. Napisz do nas, opowiedz o sobie, swoim projekcie i w jaki sposób zamierzasz go zrealizować. Forma zgłoszenia i rodzaj planu jest dowolny, musi być przekonywujący, autentyczny i realny do osiągnięcia. O wyborze ambasadora zadecyduje polski Zespół Gregory w porozumieniu z Centralą Gregory Packs w Europie. Kandydatury przyjmuje przedstawiciel marki w Polsce, firma Crag Sport s.c. Zgłoszenia ślijcie na adres: magda@cragsport.pl.

Informacja prasowa Crag Sport s.c.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0