HomePraca

Salon firmowy Salewa w Katowicach: praca dla Doradcy Klienta – Sprzedawcy

Polar Sport poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta – Sprzedawca w salonie firmowym marki SALEWA w Katowicach.

Praca w salonie firmowym Salewy w Katowicach (fot. Salewa)

Możliwe wszystkie formy zatrudnienia:

  • umowa o pracę,
  • umowa zlecenie,
  • umowa b2b.

Wymagania:

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracę
  • chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
  • mile widziane pasje outdoorowe
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość branży outdoorowej będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska:

  • aktywna sprzedaż produktów najlepszych marek outdoorowych
  • doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez nas produktów
  • budowanie relacji z Klientem
  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu zgodnie z zasadami VM

Oferujemy:

  • możliwość pracy w otoczeniu najlepszych marek outdoorowych
  • pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • stałe podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w zespole, pełną sportu i wyzwań
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • udział w szkoleniach, prezentacjach produktowych
  • preferencyjne zakupy pracownicze
  • CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: praca@polarsport.pl

W wiadomości prosimy wpisać miejsce pracy oraz dołączyć poniższą klauzulę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacja prasowa Polar Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0