HomeRynek outdoor

Poszukiwany/a: pasjonat lub pasjonatka skiturów. Marka DYNAFIT szuka uczestników do zespołu Skimo Hero

Uwaga ambitni skialpiniści – 1 sierpnia rozpoczyna się zbieranie zgłoszeń do nowego programu Skimo Hero. Marka DYNAFIT poszukuje pasjonatów skiturów, którzy jako członkowie zespołu Skimo Hero bedą w stanie inspirować społeczność narciarską. Po wielkim sukcesie programu Trail Hero latem tego roku, kampania będzie kontynuowana również w wersji zimowej, już od sezonu 2022/23. Na zwycięzców czeka wyjątkowa możliwość włączenia się w świat sportu marki DYNAFIT, pełne wsparcie firmy dla ich ambitnych projektów, a także aktywne uczestnictwo w życiu społeczności ludzi o podobnych zainteresowaniach. Wyłonione osoby mogę spodziewać się wysokiej jakości sprzętu skiturowego, który będzie optymalnie dobrany pod względem ich górskich wymagań. W zamian członkowie zespołu Skimo Hero dzielić się będą ze społecznością narciarską swoją pasją do skiturów, doświadczeniem, planami i relacjami z przygód. 

KTO MOŻE DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU DYNAFIT SKIMO HERO?

W pierwszej edycji programu Skimo Hero udział mogą wziąć skialpiniści z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Hiszpanii, USA, Norwegii, Słowenii, Słowacji, Finlandii, Szwecji, Czech i Polski. W przyszłości inicjatywa ta będzie się odbywać corocznie, sukcesywnie się rozbudowując. Poszukujemy ambitnych narciarzy, którzy działają w górach zgodnie z mottem #SPEEDUP, i którzy pragną aktywnie uczestniczyć w społeczności marki DYNAFIT jako eksperci oraz liderzy opinii, stanowiąc inspirujące wzorce do naśladowania .Kandydaci nie muszą być profesjonalistami, ale powinni dysponować wystarczającym doświadczeniem i wiedza, aby móc samodzielnie wędrować na nartach, odpowiedzialnie planować trasy i bezpiecznie działać nawet w wymagającym, wysokogórskim terenie.

CZEGO MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ ZWYCIĘZCY?

Zespół Skimo Hero z każdego kraju wybierany jest na rok. W tym czasie skialpiniści będą reprezentować w górach markę DYNAFIT. Wszyscy zwycięzcy otrzymają kompletny zestaw skiturowy marki DYNAFIT, w tym narty Blacklight i nowe buty TLT X, a także konto DYNAFIT Pro, z atrakcyjnymi zniżkami i ofertami specjalnymi. Do dyspozycji członków Skimo Hero będą też zawodnicy i eksperci Snow Leopard, oferujący swą wiedzę na temat skiturów i dostarczający najświeższe informacje ze sportowego podwórka marki. W zamian wyłonieni uczestnicy programu dzielić się będą, za pośrednictwem kont w mediach, wrażeniami z narciarskich tur, przekazując społeczności swoje doświadczenia i inspirując do odkrywania nowych możliwości w górach. 

JAK APLIKOWAĆ DO ZESPOŁU DYNAFIT SKIMO HERO?

Zainteresowani mogą zgłaszać się od 1 sierpnia do 3 października 2022 roku, za pośrednictwem strony internetowej marki DYNAFIT – www.dynafit.com/skimohero.

Oprócz danych osobowych wymagany jest krótki list motywacyjny i dwa zdjęcia. Ponadto kandydaci powinni aktywnie korzystać ze swoich kont społecznościowych, takich jak Instagram lub Facebook, udowadniając, że wyróżniają się tym, co jest niezbędne, by zostać członkiem zespołu DYNAFIT Skimo Hero – możliwością inspirowania innych. 

Wyniki zostaną ogłoszone 17 października. 

Wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.dynafit.com/skimohero.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0