HomeNowości z rynku

Nowa miejska kolekcja Lifestyle od Black Diamond

Niezależnie od tego, czy pędzisz na siłownię między zajęciami, czy spędzasz popołudnie pracując zdalnie w ulubionej kawiarni, nowa kolekcja Lifestyle od Black Diamond przenosi zaufane, znane i lubiane rozwiązania oraz wzory butów górskich i plecaków do miejskiej dżungli, specjalnie na te dni, kiedy przyjemne łączy się z pożytecznym, a codzienna rutyna przenika z przygodą.

***

Pathos 28

Plecak Pathos 28 to aż 28 litrów pojemności, które doskonale łączą różne funkcje przydatne zarówno w pracy, jak i poza nią i świetnie sprawdzą się podczas aktywnego dnia. Wewnętrzny organizer i pokrowiec na elektronikę zapewnią bezpieczeństwo sprzętom potrzebnym w pracy, na wykładzie czy w szkole, a dwie zewnętrzne, elastyczne kieszenie boczne, pomieszczą butelki z wodą, buty wspinaczkowe lub jakikolwiek inny niezbędny sprzęt, podczas zajęć po godzinach. Łańcuszek w stylu daisy, przyszyty z przodu, da jeszcze więcej możliwości mocowania. Dodatkowo warto wiedzieć, że główny korpus plecaka jest wykonany w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Logos 26

Elegancki 26-litrowy plecak na co dzień, Logos 26, podobnie jak Pathos, posiada wewnętrzny organizer z pokrowcem na elektronikę, a także bardzo elastyczną zewnętrzną kieszeń boczną, na bidon, kurtkę czy buty wspinaczkowe. Wygodne piankowe paski naramienne, w kształcie litery S, zapewniają pełen komfort, nawet przy dużym obciążeniu plecaka. Także i w tym przypadku, korpus plecaka wykonano w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Theorem 30

Ten 30-litrowy plecak, z łatwością łączy funkcjonalność i styl. Jest wielozadaniowy, a więc posiada wszystko, czego potrzebujesz do realizacji codziennych zadań, zawodowych i hobbystycznych. Wewnętrzny organizer, ze smyczą na klucze, i zapinane na zamek kieszenie z siateczki oraz kieszeń na elektronikę, dostępna zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz, bezpiecznie przechowają rzeczy do pracy i osobiste drobiazgi. Za to pojemna komora pomieści inne potrzebne rzeczy. Dodatkowo masz do dyspozycji dwie zewnętrzne, elastyczne, kieszenie boczne, które bez problemu pomieszczą butelki z wodą, buty wspinaczkowe lub inny potrzebny sprzęt, a doszyty z przodu łańcuch „daisy” zapewni dodatkowe opcje mocowania. Korpus Theorem 30 jest również uszyty w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu.

Ethos 32

Największy i najbardziej techniczny plecak w Kolekcji Lifestyle, 32-litrowy plecak Ethos, pomoże z łatwością połączyć wypełniony pracą dzień z popołudniowym lub wieczornym treningiem w skałkach czy na panelu. Posiada pojemną komorę główną ładowaną od góry, z klapą, dla dodatkowej ochrony przed zmianami pogody. Jest ona jeszcze łatwiej i szybciej dostępna, dzięki otwarciu w stylu „blitz”, zapożyczonym z nagradzanych plecaków Blitz. W pełni funkcjonalny wewnętrzny organizer ma smycz na klucze i zapinane na zamek kieszenie z siateczki na drobiazgi, a wyściełany, miękki rękaw zabezpieczy laptopa i jest łatwo dostępny, dzięki bocznemu zamkowi. Dwie zewnętrzne elastyczne kieszenie boczne pomieszczą butelki z wodą, buty wspinaczkowe i inny potrzebny ekwipunek, a „daisy” zaoferuje dodatkowe opcje mocowania. Korpus plecaka i w tym modelu wykonano w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu. To wszystko sprawia, że plecak Ethos 32 jest gotowy na wszystkie przygody, a ty wraz z nim.

Plecaki dostępne wyłącznie online, bezpośrednio na stronie:

https://www.blackdiamondequipment.com/en_PL/shop/hiking-packs/

Buty Session Approach

Podejściówki zaprojektowane, tak aby z łatwością łączyć najwyższy komfort z funkcjonalnością oraz płynnie przeskakiwać z panelu w skałki, a następnie doskonale odnaleźć się w miejskiej dżungli. Zakładając je, na pewno szybko zauważysz jak łatwo je założyć, dzięki elastycznej budowie piętki buta, która ułatwia zakładanie i ściąganie, a także daje możliwość całkowitego złożenia, a co za tym idzie, wygodnego wsuwania i wysuwania stopy, jak w klapkach. Elastyczna i przewiewna cholewka doskonale dopasowuje się do stopy, reguluje jej termikę i miękko pracuje tam gdzie jest potrzeba, podczas ruchu. Podeszwa z pianki EVA zapewnia doskonałą amortyzację i stabilność, a lepka guma Black Diamond BlackLabel-Street zwiększa przyczepność podczas podejść, a i na dojazdach do pracy. A jakbyś planował skończyć dzień wisząc w stanowisku, to pętelka na pięcie ułatwi przytroczenie butów do uprzęży lub plecaka.

Zamszowe buty Session Suede Approach

Podobnie jak tekstylna wersja Session Approach, te zamszowe także zaprojektowane z myślą o połączeniu komfortu i funkcjonalności. Cholewka Session Suede jest trwała i odporna na warunki atmosferyczne. Również posiada elastyczną piętę, która ułatwia zakładanie i zdejmowanie butów, a także łatwo się składa, poprawiając tym samym funkcjonalność. Podeszwa z pianki EVA oraz lepka guma, także i tutaj zapewniają pewność kroku i doskonałą amortyzację, a pętelki pozwalają przytroczyć je do uprzęży lub plecaka.

***

Black diamond Equipment w skrócie

Black Diamond Equipment opracowuje innowacyjne rozwiązania i produkty dla entuzjastów wspinaczki, turystyki pieszej, alpinizmu, biegów przełajowych, górskich i narciarstwa. Mając swoje siedziby główne w Salt Lake City (Utah) i Innsbruck (Austria), Black Diamond jest znany ze swojego zaangażowania w ciągłe zwiększanie poziomu bezpieczeństwa w środowisku górskim, będą jednocześnie pionierem wprowadzając na rynek jedne z najbardziej rewolucyjnych i zaawansowanych sprzętów, aby móc tym bardziej wspierać amatorów sportów górskich i outdoorowych. Firma mocno angażuje się także w działania chroniące środowisko naturalne, poprzez wdrażanie bardziej zrównoważonych procesów wewnętrznych – szczególnie skupiając się na materiałach, certyfikacji produktów, samej produkcji, jak i transporcie – oraz poprzez wspieranie lokalnych i międzynarodowych stowarzyszeń ekologicznych. Co więcej, Black Diamond to firma składająca się z pasjonatów i dumnie wspiera ponad 300 sportowców outdoorowych oraz młode talenty na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sprzętu Black Diamond, odwiedź stronę:

https://www.blackdiamondequipment.com/en_EU/

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0