HomeNowości z rynku

The North Face: poczuj ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach

Kiedy mroźne warunki utrudniają wyprawę, a ciepło staje się największym luksusem, polegamy na kurtce, która pomaga nam przełamywać własne słabości. Marka The North Face zaprezentowała właśnie modele ThermoBall™ oraz Stretch Down – nową, udoskonaloną wersję kurtek z lekkim, oddychającym ociepleniem, wykorzystujących technologię, która zapewni komfort termiczny wszędzie tam, gdzie zaprowadzi nas przygoda.

The North Face ThermoBall™ (fot. TNF)

Po wprowadzeniu przełomowej technologii puchu 50/50 Down w 2020 roku, marka The North Face poszła o krok dalej i postanowiła dalej ją rozwijać. W efekcie powstała kurtka ThermoBall™ 50/50 – wszechstronny model z możliwością zwinięcia do bardzo małego rozmiaru, stanowiący prawdziwą innowację w dziedzinie oddychającej izolacji. Kurtka składa się ze specjalnych podłużnych komór wypełnionych puchem z poliestru z recyklingu ThermoBall™ Eco oraz oddychającej tkaniny wierzchniej. 

Model ten jest niezwykle lekki za sprawą specjalnej konstrukcji, w której komory z ociepleniem ułożone są naprzemiennie z fragmentami oddychającej tkaniny. Taka puchowa warstwa nie tylko pomaga osiągnąć komfort termiczny podczas intensywnej aktywności w ekstremalnych warunkach, ale także utrzymuje ciało w cieple, odprowadzając wilgoć na zewnątrz.

The North Face: poczuj ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach (fot. TNF)

Kurtka Stretch Down zapewnia całkowitą swobodę ruchów, wypełniona jest recyklowanym puchem i wykonana z przynajmniej 90% tkanin pochodzących z recyklingu. Zapewnia oddychającą izolację, zajmuje wyjątkowo mało miejsca w plecaku i dopasowuje się do potrzeb użytkownika podczas aktywności. Starannie zaprojektowana, aby zapewnić komfort podczas wędrówek kurtka, jest nie tylko oddychająca, ale również doskonale chroni przed zimnem. 

Wypełnienie kurtki stanowi lekki, miękki puch 700-cui, który pozwala zwinąć ją do naprawdę małych rozmiarów i schować do plecaka. Wykonany z myślą o podwójnej funkcjonalności, wytrzymały nylonowo-elastanowy materiał wierzchni został wykończony powłoką hydrofobową, która doskonale sprawdzi się w razie nagłego deszczu lub śniegu.

The North Face: poczuj ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach (fot. TNF)

Nowe modele są częścią kampanii „It’s More Than A Jacket” i odzwierciedlają przekonanie projektantów marki The North Face, że miejsca, które odwiedzamy, ludzie, których spotykamy i wspomnienia, które nigdy nie opuszczą naszej pamięci, wplecione są w nasze ubrania. To coś więcej niż kurtka – to Twoja historia. 

Kurtki ThermoBall™ 50/50 oraz Stretch Down są już dostępne na www.thenorthface.pl i w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z nadchodzącymi premierami, obserwuj @thenorthface na Instagramie i na Facebooku.

The North Face: poczuj ciepło nawet w najtrudniejszych warunkach (fot. TNF)

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0