HomeImprezy outdoor

SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2022/23

SNOW EXPO SKI&SNB TEST to największe, darmowe testy nart i desek w Polsce. Właśnie rozpoczynają swój piąty sezon zimowy.

Startujemy już 17-18 grudnia 2022 r. i zapraszamy do Białki Tatrzańskiej, na stok Kotelnicy, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski kilkunastu wiodących producentów sprzętu. 

W pobliżu dolnej stacji kolei Kotelnica Białczańska, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią takie marki jak: Bataleon, Burton, Dakine, Dynastar, Elan, Fischer, Flux, Head, K2, Majesty, Nordica, Ride, Rome, Rossignol,  ZAG SKIS, Völkl.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można będzie spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić.

Tegoroczną nowością będzie SNOW EXPO DJ APRES SKI by Żywiec 0%, które odbędzie się w sobotę, 17 grudnia w godzinach od 17.00 do 22.00 na scenie pod hotelem BANIA. Także tym razem pojeździmy i potańczymy!

O dobrą atmosferę zadba nagłośnienie firmy JBL. Partnerem Wydarzenia jest GoPro, której to firmy urządzenia będzie można również testować dzięki firmie GoHero.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2022/23. W polskich górach:

  • 17-18 grudnia 2022 – Kotelnica, Białka Tatrzańska
  • 14-15 stycznia 2023 – Zieleniec Ski Arena
  • 11-12 lutego 2023 – Skolnity, Wisła

Sprawdź dlaczego nie może Cię tutaj zabraknąć:

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Piąty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI&SNB TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.

Organizator:

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0