HomeNowości z rynku

Nowość: kolekcja Dynafit Youngstar

Zimą 2022-23 kolejne pokolenie ruszy na skitourową wycieczkę wyposażone w tak samo lekkie, bezpieczne i efektywne produkty co dorośli: nowa Youngstar Collection od DYNAFIT to pierwszy skitourowy system zaprojektowany specjalnie dla dzieci i młodzieży. Czasy ciężkich butów, prowizorycznych nart nadających się właściwie tylko do jazdy na stoku i modyfikowanych wiązań minęły bezpowrotnie. Youngstar System to kompletny zestaw bezpiecznych produktów, dzięki którym również najmłodsi będą mogli odkrywać skitouring w przystępny i przyjemny sposób wspólnie z resztą rodziny.

PIERWSZY SKITOUROWY SYSTEM STWORZONY SPECJALNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – NIEZAPOMNIANY CZAS NA SKITOURACH DLA CAŁEJ RODZINY!

DYNAFIT Youngstar System to przyjazny dla dzieci sprzęt skitourowy oraz funkcjonalna, stylowa linia odzieży. Produkty dostępne będą w sprzedaży detalicznej na początku sezonu Zima 2022-23. Podczas ich tworzenia projektanci na pierwszym miejscu postawili bezpieczeństwo i łatwość obsługi, by zapewnić najmłodszym komfortowe wprowadzenie w świat skitouringu. Youngstar Collection została dofinansowana przez DYNAFIT, dzięki czemu produkty będzie można kupić po wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

DYNAFIT YOUNGSTAR COLLECTION – NAJWAŻNIEJSZE PRODUKTY

BUTY SKITOUROWE YOUNGSTAR

Youngstar to pierwszy w pełni wyposażony but skitourowy dla dzieci i młodzieży. Model imponuje swoją niską wagą i intuicyjną obsługą. Zaprojektowany z uwzględnieniem budowy ciała najmłodszych skitourowców but dostępny będzie w rozmiarach już od 21.5 (Mondo). Model jest niezwykle łatwy w użytkowaniu – jego obsługa nie wymaga skomplikowanych operacji. Dzięki swojej konstrukcji i niskiej wadze (930 g) na podejściach but pozwala na naturalny i lekki ruch. Z kolei podczas zjazdów doskonale stabilizuje on stopę dziecka zapewniając tym samym bezpieczeństwo i dużo frajdy zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Podobnie jak inne modele butów skitourowych DYNAFIT także Youngstar produkowany jest ręcznie we włoskiej miejscowości Montebelluna i objęty gwarancją Lifetime Guarantee (więcej informacji na stronie https://www.dynafit.com/lifetime-guarantee). 

BUTY SKITOUROWE YOUNGSTAR

 • Rozmiary 21.5 – 26.5 (Mondopoint)
 • Waga 930 g
 • MSRP 1799,90 PLN

Zestaw YOUNGSTAR

Youngstar Ski Set to gotowy zestaw skitourowy dla dzieci i młodzieży składający się z doskonale dobranych modeli sprzętu DYNAFIT – nart, wiązań i fok – dostępny w rozmiarach od 120 cm wzwyż. Po prostu odpakuj i ruszaj w góry – bez ani jednego zbędnego grama wagi i maksymalnie bezpiecznie.

Youngstar Ski

Uniwersalne narty Youngstar Ski z pewnością przypadną do gustu małym skitourowcom – wybaczające błędy i niezwykle łatwe w prowadzeniu dadzą najmłodszym dużo frajdy z jazdy zarówno na przygotowanych stokach, jak i poza nimi. Na nartach zamontowano wiązania DYNAFIT Rotation 7 – jest to jedyny bezpieczny model pinowy dla dzieci i młodzieży z opatentowanym obrotowym modułem przednim. Także w jego przypadku projektanci postawili na łatwość obsługi, która dzięki długiemu ramieniu wiązania nie wymaga dużo siły. Rotation 7 umożliwia regulację siły wypięcia pionowego i bocznego w zakresie od 2.5 do 7 DIN, a więc jest znakomitym wyborem dla bardzo lekkich użytkowników. Funkcja wypięcia działa niezawodnie, co jest kluczowe zwłaszcza w przypadku dzieci. Podobnie jak inne wiązania DYNAFIT również Rotation 7 zostało opracowane i wyprodukowane w Niemczech. Model objęty jest gwarancją Lifetime Guarantee. 

DYNAFIT Rotation 7

Zestaw uzupełniają wysokiej jakości foki marki POMOCA oferujące płynny poślizg i znakomitą przyczepność na podejściach. 

Foki marki POMOCA

 • Rozmiary 120 cm – 130 cm – 140 cm – 150 cm – 160 cm
 • Waga 1743 g (130 cm)
 • MSRP 2799,90 PLN

Kurtka YOUNGSTAR INFINIUM™ INSULATION

W celu zapewnienia odpowiedniej ochrony przed zimnem, wiatrem i opadami śniegu w garderobie młodych skitourowców nie może zabraknąć technicznej odzieży. Nowa kurtka Youngstar INFINIUM™ Insulation to wyjątkowa propozycja 2w1: dzięki zastosowaniu materiału GORE-TEX INFINIUM™ i technologii Windstopper kurtka skutecznie odpiera niesprzyjającą aurę i chroni dziecko w warunkach mocnego wiatru czy opadu atmosferycznego. Z kolei ocieplina PrimaLoft® dba o optymalny komfort termiczny w niskich temperaturach i podczas zasłużonej przerwy na szczycie.

Kurtka YOUNGSTAR INFINIUM™ INSULATION

 • Rozmiary 128 – 164 
 • Waga 299 g
 • MSRP 899,90 PLN

Kurtka YOUNGSTAR INFINIUM™ INSULATION

SPODNIE YOUNGSTAR 3L

Nowe spodnie Youngstar wykonane zostały z 3-warstwowego, wodoszczelnego i wiatroodpornego laminatu, by  skutecznie ochronić małego pasjonata skitouringu przed przemoczeniem również w trakcie mocnego opadu atmosferycznego czy długich zabaw na śniegu. Zastosowany materiał składa obietnicę wygody noszenia i zapobiega przepoceniu dzięki swoim właściwościom oddychającym. Model oferuje szereg praktycznych rozwiązań, m.in. odpinane szelki oraz system regulacji na rzepy pozwalający na szybkie dopasowanie spodni w pasie jednym ruchem ręki.

SPODNIE YOUNGSTAR 3L

 • Rozmiary 128 – 164 
 • Waga 409 g
 • MSRP 699,90 PLN

YOUNGSTAR POLES

Buty, narty, wiązania i foki – potrzebne są jeszcze tylko kije i możesz ruszać na swoją pierwszą skitourową wycieczkę! Wykonane z wytrzymałego aluminium Youngstar Poles są niezwykle lekkie, a ich długość regulować można w zakresie od 85 do 115 cm, dzięki czemu przez długi czas będą rosnąć wraz ze swoim małym użytkownikiem. Korkowa rękojeść została anatomicznie wyprofilowana, by dobrze leżeć w dłoni zarówno w grubej, jak i cienkiej rękawicy.

YOUNGSTAR POLES

 • Rozmiary jeden rozmiar, regulacja długości 85 – 115 cm 
 • Waga 210 g
 • MSRP 229,90 PLN

Artykuł sponsorowany

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0